Vlastimil Budík (*1951)

Vlastimil Budík
(*1951)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor SPD v 2017, hodnota daru 4 000 Kč ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v 4 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:vlastimil-budik napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Vlastimil Budík
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Vlastimil Budík a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Vlastimil Budík s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
R+S ENGINEERING, spol. s r.o. - v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v R+S ENGINEERING, spol. s r.o. - v likvidaci (od 3. 11. 2015)
JENSEN CONSULTING, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v JENSEN CONSULTING, s.r.o. (od 31. 10. 2015)
INTERORG CONSULTING, spol. s r.o. - v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v INTERORG CONSULTING, spol. s r.o. - v likvidaci (od 29. 10. 2015)
"Čistící stanice osiv Kočí, okres Chrudim, s.r.o." - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Vlastimil Budík (*1951) Člen statutárního orgánu v SELGEN, a. s. (29. 9. 1999 - 2. 10. 2000) → společník s vkladem v "Čistící stanice osiv Kočí, okres Chrudim, s.r.o."
Investiční společnost Mikulov, spol. s r.o. v likvidaci - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Investiční společnost Mikulov, spol. s r.o. v likvidaci (od 24. 2. 2012)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.