Vlastimil Sehnal (*1959)


Funkce
Bývalý senátor (ODS), zastupitel obce Lipůvka, podnikatel.. senator 2004-2006, senator 2006-2008, senator 2008-2010
poslanec Federálního shromážděníObčanské fórum ( zdroj)
poslanec Federálního shromážděníObčanská demokratická strana ( zdroj)

Angažovanost
Angažoval se v 6 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Vlastimil Sehnal a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Vlastimil Sehnal a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Vlastimil Sehnal a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Vlastimil Sehnal

Pokud napíšete do hledání text osobaId:vlastimil-sehnal, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Vlastimil Sehnal nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
IČO Název strany Orgán strany Osoby Registrována dne
06286950 SPORTOVCI Předseda a výkonný tajemník, kteří jednají samostatně.
Martin Sehnal (*1991) - 0 smluv za celkem 0 Kč
20.07.2017

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Vlastimil Sehnal s firmou
KUPKA s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v KUPKA s.r.o. v likvidaci (od 31. 10. 2015)
BALADOR BRNO, s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v BALADOR BRNO, s.r.o. v likvidaci (od 31. 10. 2015)
BALADOR - ESTE, spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v BALADOR - ESTE, spol. s r.o. v likvidaci (10. 4. 2003 - 29. 10. 2015)
AMENTAMEX s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v AMENTAMEX s.r.o. (od 3. 2. 2012)
FROMARENTAX s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v FROMARENTAX s.r.o. (od 3. 2. 2012)
BALADOR EKO s.r.o. - v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v BALADOR EKO s.r.o. - v likvidaci (15. 9. 2004 - 3. 6. 2005)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.