Vlastimil Sehnal (*1959)

Vlastimil Sehnal
(*1959)
Politik
Funkce
Bývalý senátor (ODS), zastupitel obce Lipůvka, podnikatel.. senator 2004-2006, senator 2006-2008, senator 2008-2010
poslanec Federálního shromážděníObčanské fórum ( zdroj)
poslanec Federálního shromážděníObčanská demokratická strana ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v 6 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Seznam politických stran a hnutí Tato osoba se vyskytuje v databázi 1-krát. Vyhledat všechny záznamy s Vlastimil Sehnal
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:vlastimil-sehnal napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Vlastimil Sehnal
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Vlastimil Sehnal a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Vlastimil Sehnal s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
KUPKA s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v KUPKA s.r.o. v likvidaci (od 31. 10. 2015)
BALADOR BRNO, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v BALADOR BRNO, s.r.o. (od 31. 10. 2015)
BALADOR - ESTE, spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v BALADOR - ESTE, spol. s r.o. v likvidaci (10. 4. 2003 - 29. 10. 2015)
AMENTAMEX s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v AMENTAMEX s.r.o. (od 3. 2. 2012)
FROMARENTAX s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v FROMARENTAX s.r.o. (od 3. 2. 2012)
BALADOR EKO s.r.o. - v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v BALADOR EKO s.r.o. - v likvidaci (15. 9. 2004 - 3. 6. 2005)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.