Vojtěch Škrabal (*1961)

Vojtěch Škrabal
(*1961)
Politik
Funkce
Vojtěch Škrabal (*17.5.1961) je zástupce primáře ortopedického oddělení kroměřížské nemocnice, je člen zastupitelstva Kroměříže. Kandidoval v senátních volbách 2016 na Kroměřížsku za STAN, neuspěl v prvním kole voleb.
Angažovanost
Celkem 458 smluv v reg.smluv za celkem 433,18 mil. Kč, angažován v 3 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:vojtech-skrabal
Pokud text osobaId:vojtech-skrabal napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Vojtěch Škrabal
Vyhledat smlouvy s vazbou na vojtech-skrabal
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 458 smluv
celkem 433,18 mil. Kč
Člen dozorčí rady v Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. (od 21. 4. 2015)
ARBOR nadační fond - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v ARBOR nadační fond (od 10. 8. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.