Vojtěch Zelenka (*1983)

Vojtěch Zelenka
(*1983)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Starostové a nezávislí v 2016, hodnota daru 2 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 2 firmách
Vojtěch Zelenka sponzoroval politické strany:
  • Nalezli jsme 7 identifikovaných darů (celkem 69 000 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
  • Nalezli jsme 7 bankovních transakcí (celkem 69 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Vojtěch Zelenka. Ukázat bankovní transakce
    Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Zkratka osoby pro hledání osobaId:vojtech-zelenka-1
Pokud text osobaId:vojtech-zelenka-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Vojtěch Zelenka
Vyhledat smlouvy s vazbou na vojtech-zelenka-1
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Společenství vlastníků pro dům č. 1524, Uhříněves - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků pro dům č. 1524, Uhříněves (od 25. 6. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.