Zbyněk Richter (*1945)


Zbyněk Richter
(*1945)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran

Sponzor ODS v 2014, hodnota daru 1 000 Kč


Angažovanost
Zbyněk Richter (*1945)
Pokud napíšete do hledání text osobaId:zbynek-richter, zobrazí se smlouvy s vazbou na Zbyněk Richter
Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Zbyněk Richter a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Zbyněk Richter a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Zbyněk Richter a navázaných firmách ve všech databázích
na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
bc130d74-c915-402c-9a07-e438dd43e9a7 Zbyněk Richter Městská část Praha - Dolní Počernice, Městská část Praha-Dolní Počernice starosta
bc895396-ae09-4d21-a19f-1d76876826a5 Ing. Zbyněk Richter Statutární město Ostrava - městský obvod Poruba, Úřad městského obvodu vedoucí úředník územního samosprávného celku

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.