Zdeněk Beck (*1971)


Zdeněk Beck
(*1971)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor STAN v 2016, hodnota daru 8 000 Kč ( zdroj)
Sponzor STAN v 2016, hodnota daru 8 000 Kč ( zdroj)

Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Zdeněk Beck a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Zdeněk Beck a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Zdeněk Beck a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Zdeněk Beck

Pokud napíšete do hledání text osobaId:zdenek-beck-4, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Zdeněk Beck nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail Ing. Zdeněk Bečka Město Červená Řečice člen Rady
Nalezli jsme 2 identifikované dary(celkem 16 000 Kč)politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 2 bankovní transakce (celkem 16 000 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Zdeněk Beck.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Zdeněk Beck s firmou
Společenství vlastníků jednotek domu Jižní 408 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek domu Jižní 408 (5. 11. 2015 - 9. 12. 2016)
Společenství vlastníků jednotek domu Šípková č.p. 279, Mukařov - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek domu Šípková č.p. 279, Mukařov (27. 3. 2014 - 5. 8. 2017)
BECK CZ, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v BECK CZ, s.r.o. (27. 6. 2014 - 5. 8. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.