Zdeněk Rendl (*1970)

Zdeněk Rendl
(*1970)
Politik
Funkce
Místostarosta města Bílina (BSD), podnikatel.
Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:zdenek-rendl napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Zdeněk Rendl
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Zdeněk Rendl a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Zdeněk Rendl s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Stavební bytové družstvo Bílina - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Stavební bytové družstvo Bílina (od 28. 12. 2015)
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 318, 319 ul. Jiráskova, 418 01 Bílina - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 318, 319 ul. Jiráskova, 418 01 Bílina (od 31. 3. 2016)
TERRA NATURA o.p.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady v TERRA NATURA o.p.s. (od 14. 11. 2012)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.