Zdeněk Rendl (*1970)


Funkce
Místostarosta města Bílina (BSD), podnikatel.

Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Zdeněk Rendl a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Zdeněk Rendl a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Zdeněk Rendl a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Zdeněk Rendl

Pokud napíšete do hledání text osobaId:zdenek-rendl, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Zdeněk Rendl nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail Ing. Zdeněk Rendla Město Uničov vedoucí úředník územního samosprávného celku

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Zdeněk Rendl s firmou
Stavební bytové družstvo Bílina - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Stavební bytové družstvo Bílina (od 28. 12. 2015)
Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 318, 319 ul. Jiráskova, 418 01 Bílina - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 318, 319 ul. Jiráskova, 418 01 Bílina (od 31. 3. 2016)
TERRA NATURA o.p.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady v TERRA NATURA o.p.s. (od 14. 11. 2012)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.

Pomozte nám udržovat český stát transparentní

Za dva roky nám 278 lidí darovalo 644 417 Kč.

  • Kontrolujeme politiky a úředníky, zda s načimi penězi zacházejí správně.
  • Stali jsme se důležitým zdrojem informací pro novináře.
  • Pomáháme státu zavádět moderní e-government.
  • Zvyšujeme transparentnost českého státu.

Chci také pomoci