Hlídač Prohlížení databáze certifikátů měřitel Týdenní dostupnost pro Prohlížení databáze certifikátů měřitel

Prohlížení databáze certifikátů měřitel
http://typover.cmi.cz

Český metrologický institut Zjištění informace, zda konkrétní druh a typ měřidla je typově schálen pro účely použití ve funkci stanoveného měřidla v ČR.


Zabezpečení komunikace

T
Certifikát expiroval před 896 dny.

Výsledek analýzy HTTPS na typover.cmi.cz ze dne 04.07.2022

Služba je chráněna certifikátem od certifikační autority, kterou hlavní prohlížeče neznají hlavní prohlížeče neznají nebo jí nedůvěřují. V českých podmínkách to znamená nejspíše certifikáty vydané našimi vnitrostátními autoritami (ICA, PostSignum a eIdentity), které sice stát zákonem prohlásil za důvěryhodné, ale které nesplňují mezinárodní podmínky nutné proto, aby je za důvěryhodné pokládali i autoři prohlížečů.


Podpora IPv6

Podpora protokolu IPv6 je pro ústřední orgány státní správy povinné, pro samosprávu (kraje, města, obce, jejich organizace) dobrovolná. Vyplývá to z řady usnesení vlády z let 2009, 2013 a 2015. Proto v testovacím režimu testujeme podporu dostupnosti webových aplikací i prostřednictvím IPv6 protokolu.

Výsledek analýzy IPv6 na typover.cmi.cz ze dne 04.07.2022

Server typover.cmi.cz nemá žádné existující IPv6 adresy.
Server typover.cmi.cz má doménové name servery dostupné přes IPv6 spojení.
Server typover.cmi.cz nemá IPv6 adresy pro příchozí emailové servery.

Dostupnost za poslední týden

V období od 28.06.2022 17:05 do 05.07.2022 17:04 běžela služba v pořádku po 0,00 % doby. Pomalu běžela 99,58 % (tj. celkem 6 dnů 23,3 hodin).

Nedostupná byla 0,42 % (tj. celkem 42,1 minut). Nejdelší výpadek trval 1,2 minut.


Dostupnost serveru

Za posledních 24 hodin

Za posledních 7 dní

Další služby

Hlídání dostupnosti státní webů. Co to vlastně děláme?

Měříme každou minutu, zda důležité weby státu vůbec běží, a pokud ano, tak jak rychle odpovídají. A tomu odpovídají i zobrazené barvy. Pokud služba odpovídá rychle, dáváme zelenou - v pořádku. Pokud odpovídá déle, dáváme oranžovou - pomalá odpověď.. Pokud neodpoví nebo odpoví za dlouhou dobu, použijeme červenou za nedostupnost.

Systém hodnocení HTTPS je jednoduchý: A+ je nejlepší známka, F nejhorší, M znamená špatné jméno serveru v certifikátu, T znamená špatný certifikát, X že zabezpečený přenos není vůbec podporován.

Podrobný popis měření a hodnocení.

Údaje na této stránce mohou být až 20 minut staré.