Hlídač Statutární město Chomutov Týdenní dostupnost pro Statutární město Chomutov

Statutární město Chomutov
https://www.chomutov-mesto.cz/

Statutární město Chomutov Statutární město Chomutov - webové stránky města


Zabezpečení komunikace

T
Certifikát expiruje za 131 dní.

Výsledek analýzy HTTPS na www.chomutov-mesto.cz ze dne 25.09.2022

Služba je chráněna certifikátem od certifikační autority, kterou hlavní prohlížeče neznají hlavní prohlížeče neznají nebo jí nedůvěřují. V českých podmínkách to znamená nejspíše certifikáty vydané našimi vnitrostátními autoritami (ICA, PostSignum a eIdentity), které sice stát zákonem prohlásil za důvěryhodné, ale které nesplňují mezinárodní podmínky nutné proto, aby je za důvěryhodné pokládali i autoři prohlížečů.


Dostupnost za poslední týden

V období od 19.09.2022 09:17 do 26.09.2022 09:14 běžela služba v pořádku po 77,43 % doby. Pomalu běžela 19,23 % (tj. celkem 1 den 8,3 hodin).

Nedostupná byla 3,34 % (tj. celkem 5,6 hodin). Nejdelší výpadek trval 54 minut.


Dostupnost serveru

Za posledních 24 hodin

Za posledních 7 dní

Další služby

Hlídání dostupnosti státní webů. Co to vlastně děláme?

Měříme každou minutu, zda důležité weby státu vůbec běží, a pokud ano, tak jak rychle odpovídají. A tomu odpovídají i zobrazené barvy. Pokud služba odpovídá rychle, dáváme zelenou - v pořádku. Pokud odpovídá déle, dáváme oranžovou - pomalá odpověď.. Pokud neodpoví nebo odpoví za dlouhou dobu, použijeme červenou za nedostupnost.

Systém hodnocení HTTPS je jednoduchý: A+ je nejlepší známka, F nejhorší, M znamená špatné jméno serveru v certifikátu, T znamená špatný certifikát, X že zabezpečený přenos není vůbec podporován.

Podrobný popis měření a hodnocení.

Údaje na této stránce mohou být až 20 minut staré.