A když to zjednoduším. Vy si myslíte, že odradí? Celé je to, co vláda národní hrůzy předvádí, ostuda a nezodpovědnost. My potřebujeme skutečnou obranu našich občanů a ne řešit, jaká jsou to procenta. VNH (vláda národní hrůzy) se pře s NATO o tom, zda vydáváme 1,7 nebo 2,0 % HDP na obranu. Ale o co VNH skutečně jde? Aby nám NATO uznalo 2,0 % nebo abychom skutečně žili v bezpečí? Asi bychom se měli probudit a pro naše lidi budovat bezpečí a ne chtít někoho přesvědčit o 2 procentech... To je přece proti našim lidem a nejde jen o to "ošidit" NATO.
Všechna vyjádření Ing. Tomáš Goláň (*1968)
Zdroj:
Twitter
Detail politika:
www.hlidacstatu.cz/osoba/tomas-golan-3
| Záznam v JSON |
https://api.hlidacstatu.cz/api/v2/datasety/vyjadreni-politiku/zaznamy/7775cfb56cdea9275fd9626b76b6012f
Popis API |
Pokud máte tip na zajímavý zdroj dat, napište nám.
Chybí vám zde nějaká data? Přidejte je a pomozte i ostatním, je to snadné.