Platy politiků: Proč je automat nejlepším řešením? 💸🏛️⚙️ Debata o platech je pro mě osobně vedlejší, mám příjmy z vlastní firmy a politický plat nepotřebuju. Ale pro ostatní je zásadní, aby byli adekvátně zaplaceni a neměli motivaci brát úplatky. Od roku 2011 máme automat, který platy váže na výkon ekonomiky – a tak je to správně. Nemáme si o nich rozhodovat sami, má o nich rozhodovat realita trhu. 🎧 Celý díl už teď na YouTube a Spotify. 📱 🔗 Link na video zde: piped.video/watch?v=UoAuBsFD… #DalsiPolitickyPodcast #tomasgolan #platy #politika #ekonomika #transparentnost #cesko
Všechna vyjádření Ing. Tomáš Goláň (*1968)
Zdroj:
Twitter
Detail politika:
www.hlidacstatu.cz/osoba/tomas-golan-3
| Záznam v JSON |
https://api.hlidacstatu.cz/api/v2/datasety/vyjadreni-politiku/zaznamy/9efd4e56fa93872d1d8cac9c9baf6204
Popis API |
Pokud máte tip na zajímavý zdroj dat, napište nám.
Chybí vám zde nějaká data? Přidejte je a pomozte i ostatním, je to snadné.