Jaromir Jágr (*1972)


Jaromir Jágr
(*1972)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2012, hodnota daru 8 000 000 Kč

Angažovanost
Jaromir Jágr (*1972)
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Jaromir Jágr a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Jaromir Jágr a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Jaromir Jágr a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Jaromir Jágr

Pokud napíšete do hledání text osobaId:jaromir-jagr-2, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Jaromir Jágr nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Detail Číslo žádosti Název žadatele ICO Celková požadovaná dotace celkem Vlastní zdroje celkem Název projektu Stav žádosti Proplacená dotace
Detail FHT/PHT/035425/2018 Hokejový klub Kladno, spolek (16977513) 16977513 200 000 Kč 192 000 Kč O POHÁR RYTÍŘŮ KLADNO schváleno 200 000 Kč

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.