Mgr. Lukáš Hrabec (*1976)

Mgr. Lukáš Hrabec
(*1976)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 50 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován(a) v 3 firmách
Sdílení
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:lukas-hrabec napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Mgr. Lukáš Hrabec
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Mgr. Lukáš Hrabec a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby ve firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem Vztah Mgr. Lukáš Hrabec s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
EXELSIOR GROUP s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v EXELSIOR GROUP s.r.o. (16. 9. 2014 - 10. 8. 2015)
Klip - Trade, s.r.o. "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Klip - Trade, s.r.o. "v likvidaci" (od 22. 10. 2015)
SOLIDEUS, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady v SOLIDEUS, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. (15. 12. 2016 - 30. 11. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.