Mgr. Lukáš Hrabec (*1976)


Mgr. Lukáš Hrabec
(*1976)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 50 000 Kč

Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Mgr. Lukáš Hrabec a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Mgr. Lukáš Hrabec a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Mgr. Lukáš Hrabec a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Mgr. Lukáš Hrabec

Pokud napíšete do hledání text osobaId:lukas-hrabec, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Mgr. Lukáš Hrabec nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Mgr. Lukáš Hrabec s firmou
EXELSIOR GROUP s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v EXELSIOR GROUP s.r.o. (16. 9. 2014 - 10. 8. 2015)
Klip - Trade, s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Klip - Trade, s.r.o. v likvidaci (od 22. 10. 2015)
SOLIDEUS, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady v SOLIDEUS, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. (15. 12. 2016 - 30. 11. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.