Ing. Markéta Adamová, (*1984)


Funkce

Poslankyně PČR, zastupitelka MČ Prahy 8, místopředsedkyně strany (TOP 09).. poslanec 2013-2017

Podpora politických stran

Sponzor TOP 09 v 2014, hodnota daru 80 000 Kč


Angažovanost
Ing. Markéta Adamová, (*1984),Poslankyně PČR, zastupitelka MČ Prahy 8, místopředsedkyně strany (TOP 09).. poslanec 2013-2017.

Hledání informací s vazbou na Ing. Markéta Adamová,

Pokud napíšete do hledání text osobaId:marketa-adamova, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Ing. Markéta Adamová, nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Ing. Markéta Adamová, a navázanými firmami


Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Ing. Markéta Adamová, a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Ing. Markéta Adamová, a navázaných firmách ve všech databázích

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

ID Osoba Organizace Funkce
95d2bed5-b384-465f-aebe-1a4d761c9da7 Markéta Pekarová Adamová Kancelář Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky poslanec
Nalezli jsme 0 identifikovaných darů(celkem 0 Kč)politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 2 bankovní transakce (celkem 80 000 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Ing. Markéta Adamová,.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.