Mgr. Marta Semelová (*1960)


Mgr. Marta Semelová
(*1960)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor KSČM v 2015, hodnota daru 122 700 Kč
Sponzor KSČM v 2015, hodnota daru 38 400 Kč

Angažovanost
Mgr. Marta Semelová (*1960)
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Mgr. Marta Semelová a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Mgr. Marta Semelová a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Mgr. Marta Semelová a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Mgr. Marta Semelová

Pokud napíšete do hledání text osobaId:marta-semelova-1, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Mgr. Marta Semelová nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Materiál Předkladatel Typ Datum autorizace Poslední změna
RACK8ASDX86T Nnávrh poslanců Kateřiny Konečné, Vladimíra Koníčka, Pavla Kováčika, Vojtěcha Filipa a dalších na vydání zákona, kterým se mění zákon č. 236/1995 Sb., o platu a dalších náležitostech spojených s výkonem funkce představitelů státní moci a některých státních orgánů a soudců a poslanců Evropského parlamentu, ve znění pozdějších předpisů (tisk č. 154). Úřad vlády České republiky Návrh zákona předložený PS 01.11.2010 29.11.2010
Nalezli jsme 0 identifikovaných darů(celkem 0 Kč)politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 11 bankovních transakcí (celkem 173 391 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Mgr. Marta Semelová.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.