Michaela Suchardová (*1977)


Funkce
Kandidátka do EP (SZ), právnička NFPK.
Podpora politických stran
Sponzor Strana zelených v 2014, hodnota daru 93 931 Kč

Angažovanost
Michaela Suchardová (*1977),Kandidátka do EP (SZ), právnička NFPK.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Michaela Suchardová a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Michaela Suchardová a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Michaela Suchardová a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Michaela Suchardová

Pokud napíšete do hledání text osobaId:michaela-suchardova, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Michaela Suchardová nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Materiál Předkladatel Typ Datum autorizace Poslední změna
KORN9A4HCCEF Návrh poslanců Jeronýma Tejce, Bohuslava Sobotky, Břetislava Petra, Lubomíra Zaorálka a dalších na vydání zákona, kterým se mění zákon č. 218/2012 Sb., o službě státních zaměstnanců ve správních úřadech a o odměňování těchto zaměstnanců a ostatních zaměstnanců ve správních úřadech (služební zákon) (tisk č. 1117) Úřad vlády České republiky Návrh zákona předložený PS 30.07.2013 16.06.2015

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.