Tomáš Zouhar (*1999)


Tomáš Zouhar
(*1999)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Svobodní v 2016, hodnota daru 10 000 Kč ( zdroj)

Angažovanost
Tomáš Zouhar (*1999)
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Tomáš Zouhar a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Tomáš Zouhar a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Tomáš Zouhar a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Tomáš Zouhar

Pokud napíšete do hledání text osobaId:tomas-zouhar-3, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Tomáš Zouhar nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail Ing. Tomáš Zouhar Vysoká škola ekonomická v Praze člen řídícího orgánu
Detail Ing. Tomáš Zouhar Obec Lipovec člen Rady
Nalezli jsme 1 identifikovaný dar(celkem 10 000 Kč)politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 8 bankovních transakcí (celkem 40 450 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Tomáš Zouhar.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.