Hlídač Portál farmáře Týdenní dostupnost pro Portál farmáře

Portál farmáře
http://eagri.cz/public/web/mze/farmar

Ministerstvo zemědělství. Portál farmáře je rozcestníkem k aplikacím Ministerstva zemědělství. Aplikace jsou rozděleny na veřejné – tj. ty, ke kterým má přístup i neregistrovaný uživatel a na aplikace pro registrované uživatele, k nimž má přístup jen uživatel po přihlášení. Hlavním účelem Portálu farmáře je zpřístupnění aplikací registrů Ministerstva zemědělství a podřízených organizačních složek státu (ÚKZÚZ, SVS, ÚHUL), a to jak pro přihlášené, tak pro nepřihlášené uživatele.


Zabezpečení komunikace

A
17.06.2019

Výsledek analýzy HTTPS na eagri.cz

Všechno je v nejlepším pořádku a web se drží doporučených postupů.

Podrobná zpráva o ratingu zabezpečení (anglicky) z SSL Labs (© Qualys, Inc)


Dostupnost za poslední týden

V období od 11.06.2019 02:45 do 18.06.2019 03:45 běžela služba v pořádku po 99,91 % doby. Pomalu běžela 0,09 % (tj. celkem 9 minut). Služba v tomto období neměla žádný výpadek.


Graf dostupnosti Dostupnost Období od 11.06.2019 02:45 do 18.06.2019 03:45

Další služby

Hlídání dostupnosti státní webů. Co to vlastně děláme?

Měříme každou minutu, zda důležité weby státu vůbec běží, a pokud ano, tak jak rychle odpovídají. A tomu odpovídají i zobrazené barvy. Pokud služba odpovídá rychle, dáváme zelenou - v pořádku. Pokud odpovídá déle, dáváme oranžovou - pomalá odpověď.. Pokud neodpoví nebo odpoví za dlouhou dobu, použijeme červenou za nedostupnost.

Systém hodnocení HTTPS je jednoduchý: A+ je nejlepší známka, F nejhorší, M znamená špatné jméno serveru v certifikátu, T znamená špatný certifikát, X že zabezpečený přenos není vůbec podporován.

Podrobný popis měření a hodnocení.

Údaje na této stránce mohou být až 20 minut staré.