Hlídač Portál o VZ a koncesích Týdenní dostupnost pro Portál o VZ a koncesích

Portál o VZ a koncesích
http://www.portal-vz.cz/

Ministerstvo pro místní rozvoj. Portál nabízí komplexní a přehledné informace týkající se zadávání veřejných zakázek. Komplexně řešený je zde informační systém o veřejných zakázkách, pod kterým se nachází přístup k Věstníku veřejných zakázek, k seznamu kvalifikovaných dodavatelů a systémům certifikovaných dodavatelů, ke statistikám veřejných zakázek, k rejstříku koncesních smluv, přístup ke klasifikacím a číselníkům. Dostupný je zde také rejstřík osob se zákazem plnění veřejných zakázek resp. rejstřík osob se zákazem plnění koncesních smluv. Lze vyhledávat subjekty dle různých parametrů. Portál neomezeným dálkovým přístupem bezplatně zpřístupňuje informace usnadňující zadavatelům i dodavatelům veřejných zakázek své aktivity prostřednictvím internetu. Údaje jsou ve formátu otevřených dat.


Dostupnost za poslední týden

V období od 10.11.2019 03:22 do 17.11.2019 04:21 běžela služba v pořádku po 94,33 % doby. Pomalu běžela 3,20 % (tj. celkem 5,4 hodin).

Nedostupná byla 2,46 % (tj. celkem 4,2 hodin). Nejdelší výpadek trval 4,2 minut.


Graf dostupnosti Dostupnost Období od 10.11.2019 03:22 do 17.11.2019 04:21

Další služby

Hlídání dostupnosti státní webů. Co to vlastně děláme?

Měříme každou minutu, zda důležité weby státu vůbec běží, a pokud ano, tak jak rychle odpovídají. A tomu odpovídají i zobrazené barvy. Pokud služba odpovídá rychle, dáváme zelenou - v pořádku. Pokud odpovídá déle, dáváme oranžovou - pomalá odpověď.. Pokud neodpoví nebo odpoví za dlouhou dobu, použijeme červenou za nedostupnost.

Systém hodnocení HTTPS je jednoduchý: A+ je nejlepší známka, F nejhorší, M znamená špatné jméno serveru v certifikátu, T znamená špatný certifikát, X že zabezpečený přenos není vůbec podporován.

Podrobný popis měření a hodnocení.

Údaje na této stránce mohou být až 20 minut staré.

Pomozte nám udržovat český stát transparentní

Za tři roky nám 298 lidí darovalo 812 400 Kč .

  • Kontrolujeme politiky a úředníky, zda s našimi penězi zacházejí správně.
  • Stali jsme se důležitým zdrojem informací pro novináře.
  • Zvyšujeme transparentnost českého státu.
  • Pomáháme státu zavádět moderní e-government.

Pomožte nám i vy