Hlídač Portál o VZ a koncesích Týdenní dostupnost pro Portál o VZ a koncesích

Portál o VZ a koncesích
http://www.portal-vz.cz/

Ministerstvo pro místní rozvoj. Portál nabízí komplexní a přehledné informace týkající se zadávání veřejných zakázek. Komplexně řešený je zde informační systém o veřejných zakázkách, pod kterým se nachází přístup k Věstníku veřejných zakázek, k seznamu kvalifikovaných dodavatelů a systémům certifikovaných dodavatelů, ke statistikám veřejných zakázek, k rejstříku koncesních smluv, přístup ke klasifikacím a číselníkům. Dostupný je zde také rejstřík osob se zákazem plnění veřejných zakázek resp. rejstřík osob se zákazem plnění koncesních smluv. Lze vyhledávat subjekty dle různých parametrů. Portál neomezeným dálkovým přístupem bezplatně zpřístupňuje informace usnadňující zadavatelům i dodavatelům veřejných zakázek své aktivity prostřednictvím internetu. Údaje jsou ve formátu otevřených dat.


Zabezpečení komunikace

X
19.06.2019

Výsledek analýzy HTTPS na www.portal-vz.cz

Tato služba zabezpečenou komunikaci nepodporuje.


Dostupnost za poslední týden

V období od 12.06.2019 10:59 do 19.06.2019 11:57 běžela služba v pořádku po 92,78 % doby. Pomalu běžela 5,05 % (tj. celkem 8,5 hodin).

Nedostupná byla 2,17 % (tj. celkem 3,7 hodin). Nejdelší výpadek trval 2,1 minut.


Graf dostupnosti Dostupnost Období od 12.06.2019 10:59 do 19.06.2019 11:57

Další služby

Hlídání dostupnosti státní webů. Co to vlastně děláme?

Měříme každou minutu, zda důležité weby státu vůbec běží, a pokud ano, tak jak rychle odpovídají. A tomu odpovídají i zobrazené barvy. Pokud služba odpovídá rychle, dáváme zelenou - v pořádku. Pokud odpovídá déle, dáváme oranžovou - pomalá odpověď.. Pokud neodpoví nebo odpoví za dlouhou dobu, použijeme červenou za nedostupnost.

Systém hodnocení HTTPS je jednoduchý: A+ je nejlepší známka, F nejhorší, M znamená špatné jméno serveru v certifikátu, T znamená špatný certifikát, X že zabezpečený přenos není vůbec podporován.

Podrobný popis měření a hodnocení.

Údaje na této stránce mohou být až 20 minut staré.