Hlídač Otevřená data v ČR Týdenní dostupnost pro Otevřená data v ČR

Otevřená data v ČR
https://opendata.gov.cz

Ministerstvo vnitra. Tento portál je určen orgánům veřejné správy, které plánují otevřít svá data. Popisuje doporučovaný postup otevírání dat a nabízí vzorové publikační plány, které obsahují (pro jednotlivé typy orgánů veřejné správy) konkrétní datové sady k publikaci ve formátu otevřených dat. Portál rovněž informuje o školeních připravených k tématu otevřených dat.


Zabezpečení komunikace

A+
20.06.2019

Výsledek analýzy HTTPS na opendata.gov.cz

Všechno je v nejlepším pořádku a web se drží doporučených postupů.

Podrobná zpráva o ratingu zabezpečení (anglicky) z SSL Labs (© Qualys, Inc)


Dostupnost za poslední týden

V období od 13.06.2019 13:02 do 20.06.2019 14:01 běžela služba v pořádku po 99,96 % doby. Pomalu běžela 0,04 % (tj. celkem 4,1 minut). Služba v tomto období neměla žádný výpadek.


Graf dostupnosti Dostupnost Období od 13.06.2019 13:02 do 20.06.2019 14:01

Další služby

Hlídání dostupnosti státní webů. Co to vlastně děláme?

Měříme každou minutu, zda důležité weby státu vůbec běží, a pokud ano, tak jak rychle odpovídají. A tomu odpovídají i zobrazené barvy. Pokud služba odpovídá rychle, dáváme zelenou - v pořádku. Pokud odpovídá déle, dáváme oranžovou - pomalá odpověď.. Pokud neodpoví nebo odpoví za dlouhou dobu, použijeme červenou za nedostupnost.

Systém hodnocení HTTPS je jednoduchý: A+ je nejlepší známka, F nejhorší, M znamená špatné jméno serveru v certifikátu, T znamená špatný certifikát, X že zabezpečený přenos není vůbec podporován.

Podrobný popis měření a hodnocení.

Údaje na této stránce mohou být až 20 minut staré.