Hlídač Evidence využití půdy podle uživatelských vztahů (LPIS) Týdenní dostupnost pro Evidence využití půdy podle uživatelských vztahů (LPIS)

Evidence využití půdy podle uživatelských vztahů (LPIS)
http://eagri.cz/public/web/mze/farmar/LPIS/

Ministerstvo zemědělství. Ministerstvo zemědělství poskytuje bezplatný přístup ke svým vybraným prostorovým datům přes WMS a WFS služby. Data jsou poskytována pro území celé České republiky a jsou dostupná zdarma. Uživatelé mají takto přístup k datům MZE a mohou si je zobrazit přes URL adresu, či v GIS prohlížeči (např. QGIS).


Zabezpečení komunikace

A
22.03.2019

Výsledek analýzy HTTPS na eagri.cz

Všechno je v nejlepším pořádku a web se drží doporučených postupů.

Podrobná zpráva o ratingu zabezpečení (anglicky) z SSL Labs (© Qualys, Inc)


Dostupnost za poslední týden

V období od 16.03.2019 03:09 do 23.03.2019 04:07 běžela služba v pořádku po 97,51 % doby. Pomalu běžela 2,47 % (tj. celkem 4,2 hodin).

Nedostupná byla 0,02 % (tj. celkem 2,0 minut). Nejdelší výpadek trval minutu.


Graf dostupnosti Dostupnost Období od 16.03.2019 03:09 do 23.03.2019 04:07

Další služby

Hlídání dostupnosti státní webů. Co to vlastně děláme?

Měříme každou minutu, zda důležité weby státu vůbec běží, a pokud ano, tak jak rychle odpovídají. A tomu odpovídají i zobrazené barvy. Pokud služba odpovídá rychle, dáváme zelenou - v pořádku. Pokud odpovídá déle, dáváme oranžovou - pomalá odpověď.. Pokud neodpoví nebo odpoví za dlouhou dobu, použijeme červenou za nedostupnost.

Systém hodnocení HTTPS je jednoduchý: A+ je nejlepší známka, F nejhorší, M znamená špatné jméno serveru v certifikátu, T znamená špatný certifikát, X že zabezpečený přenos není vůbec podporován.

Podrobný popis měření a hodnocení.

Údaje na této stránce mohou být až 20 minut staré.