Hlídač IS odpad.hospodářství

Týdenní dostupnost pro IS odpad.hospodářství

IS odpad.hospodářství
http://isoh.mzp.cz/

Ministerstvo životního prostředí. Poskytování a správa informací o způsobu plnění povinností výrobců elektrozařízení (českých i zahraničních), pověřených zástupců a kolektivních systémů v oblasti zpětného odběru elektrozařízení a odděleného sběru elektroodpadů.


Zabezpečení komunikace

T
16.10.2018

Výsledek analýzy HTTPS na isoh.mzp.cz

Služba je chráněna certifikátem od certifikační autority, kterou hlavní prohlížeče neznají hlavní prohlížeče neznají nebo jí nedůvěřují.V českých podmínkách to znamená nejspíše certifikáty vydané našimi vnitrostátními autoritami (ICA, PostSignum a eIdentity), které sice stát zákonem prohlásil za důvěryhodné, ale které nesplňují mezinárodní podmínky nutné proto, aby je za důvěryhodné pokládali i autoři prohlížečů.

Podrobná zpráva o ratingu zabezpečení (anglicky) z SSL Labs (© Qualys, Inc)


Dostupnost za poslední týden

V období od 09.10.2018 15:17 do 16.10.2018 16:16 běžela služba v pořádku po 99,68 % doby. Pomalu běžela 0,16 % (tj. celkem 16,1 minut).

Nedostupná byla 0,16 % (tj. celkem 16,1 minut). Nejdelší výpadek trval 3,2 minut.


Graf dostupnosti Dostupnost Období od 09.10.2018 15:17 do 16.10.2018 16:16

Další služby

Hlídání dostupnosti státní webů. Co to vlastně děláme?

Měříme každou minutu, zda důležité weby státu vůbec běží, a pokud ano, tak jak rychle odpovídají. A tomu odpovídají i zobrazené barvy. Pokud služba odpovídá rychle, dáváme zelenou - v pořádku. Pokud odpovídá déle, dáváme oranžovou - pomalá odpověď.. Pokud neodpoví nebo odpoví za dlouhou dobu, použijeme červenou za nedostupnost.

Systém hodnocení HTTPS je jednoduchý: A+ je nejlepší známka, F nejhorší, M znamená špatné jméno serveru v certifikátu, T znamená špatný certifikát, X že zabezpečený přenos není vůbec podporován.

Podrobný popis měření a hodnocení.

Údaje na této stránce mohou být až 20 minut staré.