Jak si nastavit vlastního Hlídače

03.12.2019   Eliška Suchá

Našli jste si na Hlídači státu zajímavé informace a rádi byste se dozvěděli i o novinkách z dané oblasti? Chcete vědět, co se kde nového šustne ve veřejných zakázkách a zajímají vás novinky o známých kauzách?

Abychom vás ušetřili pravidelné kontroly ve výsledcích vyhledávání, připravili jsme si pro vás dalšího Hlídače. Nastavíte si ho sami, dle oblastí vašeho zájmu. 

Jak si nastavit hlídání?

V jednoduchosti je krása, proto jsme se i tento krok snažili co nejvíce zjednodušit a ulehčit.

V jednom z předešlých návodů, jsme si ukázali, jak najít na Hlídači konkrétní věc – v našem příkladu jsme využili operátory pro vyhledání smluv souvisejících s panem premiérem Andrejem Babišem a lesy. Do vyhledávacího okna jsme zadali kombinaci zvolených parametrů pro přesnější vyhledávání. 

Po zmáčknutí tlačítka hledat se nám ve výsledcích hledání se následně zobrazí i možnost nastavení vlastního Hlídače.

A je to! Hned si můžete nastavit hlídání novinek. Aby vám mohly čerstvé zprávy přijít na váš e-mail, je důležité mít registraci a být aktuálně přihlášení.  

 

 

Další kliknutí a máte hotovo! 

Chcete si to vyzkoušet sami? Mrkněte přímo sem. 

Hlídání osob, firem a úřadů

  • Pohlídat si můžete i novinky o konkrétní osobě. Na náhodně vybrané profilové stránce paní Mgr. Jany Černochové, se můžeme podívat, jak vypadá nastavení Hlídače pro osobu.

 

  • Také u každého města, firmy nebo úřadu je jednoduché nastavit si jednotlivé Hlídače. 

Chcete-li například sledovat veřejné zakázky města Karlovy Vary, postačí, když si na profilové stránce města zapnete svého Hlídače.

  • Další možností pro nastavení Hlídače je upozorňování na nové smlouvy vybrané firmy nebo úřadu. Zároveň si můžete zvolit zasílání informací o nových smlouvách s chybami.

Seriál<< Pokročilé vyhledáváníProfilová stránka úřadu >>

One thought on “Jak si nastavit vlastního Hlídače

Napište komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Starší příspěvky:
Hlídač veřejných zakázek

Co se Vám vybaví, když se řekne veřejná zakázka? Korupce? Manipulace? Maškaráda? Kauzami z veřejných zakázek to v České republice...

Jak na Hlídači porovnat úřady a organizace?

Připadá Vám, že je něco shnilého ve státě českém? Nám taky! A abychom si mohli věci dát do souvislostí, připravili jsme...

Jak to bylo s OCRMinion?

Co OCRMinion je a jak funguje? OCRMinion je .NET Core aplikace, která spouští Tesseract. Běží na Alpine Linux a celé...

Zavřít