Záložky si za vás zapamatují vše, co potřebujete

27.09.2018   Michal Bláha

Ať používáte Hlídače hodně či málo, určitě jste se setkali se situací, kdy vás něco zaujalo, chtěli jste si to rychle uložit a později se k tomu vrátit.

Někdo to řeší vytvořením záložky v prohlížeči, někdo opsáním názvu stránky a jiní spoléhají na svou paměť. Nás podobný problém také trápil, tak jsme naprogramovali malou, ale velmi užitečnou pomůcku – záložky Hlídače státu.

Záložky si zapamatují skoro všechno – výsledky hledání, konkrétní reporty, smlouvy, veřejné zakázky, osoby, firmy, úřady, prostě skoro všechno, co na Hlídači najdete.

Použití je velmi snadné. Cokoliv jde uložit do záložek, je označeno světle modou ikonou záložky . Pro uložení na ni stačí kliknout. Pokud už je konkrétní záložka vytvořená, pak je vybarvena červeně . Pokud kliknete na červenou záložku, uložení smažete a záložka opět zmodrá.

Seznam všech záložek najdete v hlavičce, pod červenou ikonou záložky. .

Abychom poznali komu patří které záložky, musíte se zalogovat. To stačí jen jednou, pak už si vás server zapamatuje.

Líbí se vám záložky? Jsou pro vás užitečné? Co byste na nich změnili? Napište nám do komentářů anebo na info@hlidacstatu.cz.

Napište komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Starší příspěvky:
Které státní služby se (kvůli Symantecu) řítí do problémů?

Chrome, Firefox a Opera během pár dní přestanou uznávat certifikáty vydané Symantec, Thawte, VeriSign, Equifax, GeoTrust a RapidSSL. Tyto weby...

Hlídač je tu pro vás již 2 roky!

2 roky činnosti, přes 120 milionů záznamů v databázi, téměř 1.5 milionu smluv, 200 milionů zanalyzovaných stránek dokumentů a stovky...

Plný text dohody mezi Ředitelství silnic a dálnic ČR a Děti Země ohledně dostavby D11

Ve středu 29. 8. 2018 oznámilo ŘSD, že uzavřelo kompromisní dohodu se spolkem Děti Země - Klub za udržitelnou dopravu s cílem...

Zavřít