| Základní informace |
Zveřejněna 20.02.2019 10:55:34
ID smlouvy 7648427
ID Verze: 8256283
Uzavřena 18.02.2019, číslo smlouvy MOA-JZ-81/2018
, existuje související smlouva
|
||
| Publikující strana do Rejstříku smluv |
|
||
| Plátce / Objednatel |
|
||
| Příjemci / Dodavatelé |
Společenství vlastníků bl. R2 č.p. 330, 331 ulice Hamerská, Litvínov
|
||
| Oblasti smlouvy |
Nábor zaměstnanců (najít smlouvy ze stejného oboru)
Zajišťování služeb pro veřejnost (najít smlouvy ze stejného oboru)
Jsou oblasti špatně? Dejte nám vědět, prosím.
Zatřídění do oblastí dělá stroj a někdy se může splést. Každá vaše oprava našeho robota zpřesní. Díky. |
||
| Hodnota smlouvy |
Cena bez DPH: 156 000 Kč |
||
| Přílohy |
01A-dodatek k MOA-JZ...tníků bl. R2.pdfOriginál ; (naše kopie) ; zobrazit čistý text přílohy (494 slov) |
||
Provázané smlouvy |
Nalezli
jsme jednu provázanou smlouvu:
Toto je seznam smluv, které jsou zneplatněnými verzemi této smlouvy anebo jsou velmi podobné této smlouvě a je vysoká pravděpodobnost, že se jedná zneplatněné verze smlouvy, které nejsou správně označeny jako provázané.
|
||
| Podobné smlouvy |
Nalezli
jsme 7 podobných smluv:
Toto je seznam smluv, které jsou velmi podobné této smlouvě, mají stejné smluvní strany a předmět smlouvy.
|
||
| Angažovanost politicky aktivních osob v soukromé firmě u této smlouvy |
Společenství vlastníků bl. R2 č.p. 330, 331 ulice Hamerská, Litvínov
Václav Zeman (*1981) /Člen statutárního orgánu/ v Společenství vlastníků bl. R2 č.p. 330, 331 ulice Hamerská, Litvínov (od 20.02.2019)
František Němec (*1974) /Člen statutárního orgánu/ v Společenství vlastníků bl. R2 č.p. 330, 331 ulice Hamerská, Litvínov (od 23.11.2022)
|
||
| Právní rámec smlouvy vzhledem k platnosti registru smluv | Smlouva podléhá možné sankci neplatnosti smlouvy Vysvětlení co to znamená zde | ||
| Stálé URL tohoto záznamu na tomto serveru: | https://www.hlidacstatu.cz/Home/Detail/8256283 | ||
| Tento záznam na Registru smluv: | https://smlouvy.gov.cz/smlouva/8256283 | ||
| Sdílení |