Hlídač státu Další datové zdroje

Datové sady

Na této stránce je přehled datových sad, které jsou na Hlídač Státu nahrány pomocí našeho API. Data sem může zdarma nahrát každý registrovaný uživatel Hlídače státu, a zpřístupnit je tak všem
Pokud máte tip na zajímavý zdroj dat, podělte se s ostatními. Anebo se koukněte na nápady ostatních.
Centrální registr oznámení
(45592 záznamů)

Centrální registr oznámení je IS veřejné správy a byl zřízen k 1.9.2017 podle zákona o střetu zájmů. Jeho správcem je Ministerstvo spravedlnosti. Do registru jsou ukládány elektronické dokumenty podávané veřejnými funkcionáři. Povinná osoba...

Dotace z fondu hejtmanky Pokorné-Jermanové
(1987 záznamů)

Schválené, neschválené a podané žádosti o dotaci z fondu hejtmanky ing. Jaroslavy Pokorné Jermanové. Zdrojové údaje získány žádostí dle 106/1999 Sb.

Elektronická knihovna legislativního procesu
(5393 záznamů)

Eklep pro veřejnost (VeKLEP) zpřístupňuje veřejnosti vládní dokumenty z eKLEP (Elektronická knihovna legislativního procesu) legislativní povahy, které se nacházejí ve schvalovacím procesu .

Faktury ministerstev ČR
(648873 záznamů)

OpenDataLab.cz - Faktury ministerstev České republiky. Autor neručí za aktuálnost, správnost, úplnost a kvalitu předávaných informací.

KvalifikovaniDodavatele
(2614 záznamů)

Dodavatelé veřejných zakázek, kteří splnili kvalifikaci podle § 74 (základní způsobilost) a § 77 (profesní způsobilost) zákona o zadávání veřejných zakázek a splnění kvalifikace doložili ministerstvu příslušnými doklady a současně zaplatili...

Příjemci dotací
(332172 záznamů)

Seznam příjemců dotací z fondů EU a ze státního rozpočtu ČR prostřednictvím administrace Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF)

Rejstřík trestů právnických osob
(1804 záznamů)

Seznam všech firem odsouzených podle zákona Zákon č. 269/1994 Sb. o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim.

Rozhodnutí UOHS
(14189 záznamů)

Sbírka rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže od roku 1999 v oblastech hospodářská soutěž, veřejné zakázky, veřejná podpora a významná tržní síla.

Seznam politických stran a hnutí
(396 záznamů)

Rejstřík politických stran a politických hnutí vedený Ministerstvem vnitra od 1. ledna 2001 na základě § 9 zákona č. 424/1991 Sb., o sdružování v politických stranách a v politických hnutích.

Seznam veřejných dobíjecích stanic
(131 záznamů)
Stav Mostů v ČR
(4762 záznamů)

Stav mostů v ČR. V tuto chvíli na dálnicích a silnicích I.třídy, které spravuje ŘSD.


Datasety v testovacím provozu

Mohou být nefunkční, obsahovat zkušební, neúplná či testovací data.
DotInfo
(67173 záznamů)
Středočeský Fond hejtmana a zmírnění následků živelních katastrof
(1941 záznamů)

Schválené, neschválené a podané žádosti o dotaci z fondu hejtmanky ing. Jaroslavy Pokorné Jermanové. Zdrojové údaje získány žádostí dle 106/1999 Sb.

Datové sady nově na Hlídači

Pokud máte tip na zajímavý zdroj dat, podělte se s ostatními. Anebo se koukněte na nápady ostatních.

Chybí vám zde nějaká data? Přidejte je a pomožte i ostatním, je to snadné.