Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Výsledky hledání

Pro hledaný výraz ico:05063388 jsme našli 3 výsledky.
Hlídat všechny změny výsledků na dotaz ico:05063388 v celém Hlídači

ico:05063388 jsme nalezli v těchto databázích

M-pozemky s.r.o.
Soukromá firma.
V roce 2026 uzavřela firma celkem 0 smluv s veřejnou správou za 0 Kč.
Detailní analýza
Detailní analýza nalezených smluv - top vazby, top zakázky, porušení zákona
Více
Platy úředníků
Platy TOP úředníků a zaměstnanců státu
Porovnání s platy v soukromé sféře

Více
Sponzoři politiků
Kompletní seznam sponzorů politických stran od 2012, osoby i firmy
Více
Adresář úřadů
Seznam úřadů a státních firem, přehledně rozdělené
Více
Klíčová rizika
Index klíčových rizik 1300 největší úřadů a firem, za období 2017 - 2023
Více

Nalezené smlouvy 2 výsledky

Celková cena nalezených smluv 506 960 Kč

  Smlouva podepsána Plátce Dodavatel/é Maximální hodnota
smlouvy s DPH
  14393788 23.10.2020 Povodí Moravy, s.p. M-pozemky s.r.o. 234 935 Kč
VD Vlachovice - M-pozemky s.r.o.  | Obor: Realitní služby (poradenství, konzultace)
  23187849 07.12.2022 Povodí Moravy, s.p. M-pozemky s.r.o. 272 025 Kč
Kupní smlouva - VD (Vodní dílo) Vlachovice - M-pozemky s.r.o. - výkup nově utvořených pozemků v k. ú. Drnovice u Valašských Klobouk a Újezd u Valašských Klobouk  | Obor: Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)
  • Exportovat výsledky do Excelu

ico:05063388 jsme nalezli ještě v těchto databázích