Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Textová podoba smlouvy Smlouva č. 19392351: SMLOUVA O SMLUVNÍM VÝZKUMU

Příloha ANON_Virtual Training SV prubezny_smlouva 2021 v02022021VT FIT.docx

Upozornění: Text přílohy byl získán strojově a nemusí přesně odpovídat originálu. Zejména u strojově nečitelných smluv, kde jsme použili OCR. originál smlouvy stáhnete odsud


                        DODATEK Č. 1 SMLOUVY O SMLUVNÍM VÝZKUMU

Č. DODATKU VUT 001928/2021/01

1.VIRTUAL TRAINING s.r.o.
se sídlem  Špidrova 90, 385 01 Vimperk III, 
IČ: 01898019, DIČ: CZ01898019
jednající dle stanov svým jednatelem Ing. Petrem Samkem
                     (dále jen "Partner")
a

2. Vysokým učením technickým v Brně, Fakultou informačních technologií
se sídlem Božetěchova 1/2, 612 66 Brno, IČ: 00216305, DIČ: CZ00216305
jednající v souladu s čl. 49 Statutu VUT a § 28 odst. 1 zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách prostřednictvím prof. Dr. Ing. Pavla Zemčíka, děkana FIT VUT v Brně
bankovní spojení: účet č.: 27-8684040287 /0100 vedený u Komerční banky, pobočka Brno­ město
(dále jen Fakulta")11


(Partner a Fakulta jsou dále společně nazýváni též jen jako "Smluvní strany".
.


1. ÚČEL DODATKU

1.1.        Strany uzavřely dne 1.2.2021 s účinností od stejného data smluvní závazek o spolupráci v oblasti výzkumu a vývoje algoritmů pro zpracování videosekvencí (tvorba 3D modelů, anonymizace) a související vizualizaci a to formou postupných dodávek Fakulty Partnerovi dle jeho zadání realizovaných za odměnu hrazenou Partnerem Fakultě (dále jen „Smlouva“).

1.2.          Strany po vyhodnocení spolupráce jako oboustranně přínosné sjednaly zvýšení měsíční odměny Fakulty o 12,5% a to se zpětnou účinností již od 1. 1. 2022. Namísto měsíční částky 144 840 Kč bez DPH proto bude měsíční odměna Fakulty za realizaci sjednané spolupráce obnášet částku 162 945 Kč.

2. PŘEDMĚT DODATKU

2.1 Čl. 4.1. Smlouvy se mění a nově zní takto:

„Partner bude hradit Fakultě za realizaci Předmětu spolupráce dle této Smlouvy měsíční odměnu 162 945,- Kč bez DPH (slovy sto šedesát dva devět set čtyřicet pět korun českých) (dále jen "Odměna") a to bezhotovostním převodem na účet Fakulty. Spolu s Odměnou uhradí Partner i DPH v zákonné výši.“

2.2.       Ostatní části Smlouvy se nemění.


3. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

3.1 Tento Dodatek nabývá účinnosti dnem 1.1.2022 na základě výslovné dohody Smluvních stran.

3.2 Strany berou na vědomí, že fakturace měsíční odměny Fakultou za leden 2022 proběhne již ve zvýšené částce a souhlasí s možným posunem vystavení faktury oproti lhůtě 10 dnů sjednané v čl. 4.2. Smlouvy z důvodů administrativního zpracování tohoto Dodatku.

3.3 Tento Dodatek bude nad rámec zákonné povinnosti uveřejněna prostřednictvím registru smluv postupem dle zákona č. 340/2015 Sb., o zvláštních podmínkách účinnosti některých smluv, uveřejňování těchto smluv a o registru smluv (zákon o registru smluv), v platném znění. Smluvní strany se dohodly, že uveřejnění v registru smluv (ISRS) včetně uvedení metadat provede Fakulta. 

3.4 Pokud nebude podepsán elektronickým podpisem založeném na kvalifikovaném certifikátu, bude tento Dodatek sepsán ve čtyřech (4) vyhotoveních s platností originálu, přičemž každá ze Smluvních obdrží po dvou vyhotoveních.


3


 Brně dne _____			
____________________			
prof. Dr. Ing. Pavel Zemčík za Vysoké učení technické v Brně, Fakultu informačních techologií

Ve Vimperku dne _____

___________________
Ing. Petr Samek
za Virtual Training s.r.o.

.