Upozornění: Text přílohy byl získán strojově a nemusí přesně odpovídat originálu. Zejména u strojově nečitelných smluv, kde jsme použili OCR. originál smlouvy stáhnete odsud
Příloha č.1 Rozpočet a specifikace díla Číslo: PPK-60a/53/22
Číslo jednací: 05711/UL/22
Rok: 2022
Rozpočet: Všechny ceny jsou uvedeny v Kč
2022
ID Kód Opatření a činnost Množství M.J. Jednotková cena Celková cena
NPP Dubí hora
16209 ZE10 Odstranění nevhodných dřevin bez odstranění pařezu
ZE10a Odstranění náletu křovinořezem 0,1506 ha 50 000,00 7 530,00
Přístupnost pozemku: omezeně přístupný 10 % 753,00
pozemek, zarostlé cesty: navýšení o 10%
Cena 8 283,00
16208 ZC04 Sečení travního porostu a rákosin
ZC04b Seč křovinořezem 0,0503 ha 33 000,00 1 659,90
Přístupnost pozemku: omezeně přístupný 10 % 165,99
pozemek, zarostlé cesty: navýšení o 10%
Základní částka 3 000,00
Cena 4 825,89
Kerhartice
15623 ZC04 Sečení travního porostu a rákosin
ZC04b Seč křovinořezem 0,0662 ha 33 000,00 2 184,60
Přístupnost pozemku: omezeně přístupný 10 % 218,46
pozemek, zarostlé cesty: navýšení o 10%
Základní částka 3 000,00
Cena 5 403,06
Podviní
15624 ZC04 Sečení travního porostu a rákosin
ZC04b Seč křovinořezem 0,4663 ha 33 000,00 15 387,90
Přístupnost pozemku: omezeně přístupný 10 % 1 538,79
pozemek, zarostlé cesty: navýšení o 10%
Vysoká svažitost pozemku: sklon svahu 20 % 3 077,58
30-45 %: navýšení o 20%
Základní částka 3 000,00
Cena 23 004,27
Konojedy
15625 ZC04 Sečení travního porostu a rákosin
ZC04b Seč křovinořezem 0,1692 ha 33 000,00 5 583,60
Základní částka 3 000,00
Cena 8 583,60
Horní Police
15626 ZC04 Sečení travního porostu a rákosin
ZC04b Seč křovinořezem 0,127 ha 33 000,00 4 191,00
Základní částka 3 000,00
Cena 7 191,00
Nový Oldřichov
15627 ZC04 Sečení travního porostu a rákosin
ZC04b Seč křovinořezem 0,0623 ha 33 000,00 2 055,90
Podmáčené a rašelinné pozemky, 20 % 411,18
rákosiny: podmáčená nebo zrašelinělá
místa, lze se volně pohybovat: navýšení o
20%
Cena 2 467,08
Souhrnný rozpočet: Všechny ceny jsou uvedeny v Kč
1
Rok Cena bez DPH Sazba DPH % Výše DPH Cena bez
DPH
2022 59 757,90 0,00 0,00 59 757,90
Celkem 0,00 59 757,90
59 757,90
Specifikace díla: Odkaz na mapové dílo
2022
NPP Dubí hora
16209 ZE10 Odstranění nevhodných dřevin bez odstranění pařezu 8 283,00 Kč
ZE10a Odstranění náletu křovinořezem
Popis opatření:
Odstranění náletu křovinořezem na ploše 0,15 ha na dně lomového plata a na horním okraji lomové stěny bez
výřezu náletových dřevin v lomové stěně. Vyřezaná hmota bude odstraněna mimo ošetřovanou plochu na
odval bývalého lomu. Práce budou provedeny v termínu do 31. 10. 2022.
16208 ZC04 Sečení travního porostu a rákosin 4 825,89 Kč
ZC04b Seč křovinořezem
Popis opatření:
Sečení travního porostu křovinořezem na ploše 0,05 ha, odstranění posečené hmoty mimo ošetřovanou plochu
na odval bývalého lomu.
Vlastnosti:
Termín DO: 31.10.2022
Kerhartice
15623 ZC04 Sečení travního porostu a rákosin 5 403,06 Kč
ZC04b Seč křovinořezem
Popis opatření:
Před kosením bude plocha několikrát projita, nalezení jedinci vstavače mužského viditelně označeni a při
následném kosení budou růžice obsekány, příp. budou ponechány plošky s větším výskytem jedinců. Pokosená
hmota bude shrabána a nejpozději do 10 dnů po pokosení odstraněna z pozemku.