Upozornění: Text přílohy byl získán strojově a nemusí přesně odpovídat originálu. Zejména u strojově nečitelných smluv, kde jsme použili OCR. originál smlouvy stáhnete odsud
1
Mandátní smlouva
České vysoké učení technické v Praze
IČO: 684 07 700
se sídlem Jugoslávských partyzánů 1580/3, 160 00 Praha 6 – Dejvice
zastoupené doc. RNDr. Vojtěchem Petráčkem, CSc., rektorem
(dále jen Mandant)
a
B.I.R.T. Group, a.s.
IČO: 257 81 006
se sídlem Dlouhá 16, 110 00 Praha 1
zastoupená Ing. Pavel Vorlíček, člen dozorčí rady
(dále jen Mandatář)
Spolu níže uvedeného dne, měsíce a roku uzavírají tuto Mandátní smlouvu:
I.
Předmět smlouvy
Mandatář se zavazuje pro Mandanta zabezpečit dohledání všech chybějících podkladů a listin, týkajících se objektu Betlémské kaple, jež by se mohly nacházet na stavebním úřadu Prahy 1, případně v archívu ČVUT.
Mandatář se dále dle dostupné dokumentace zavazuje identifikovat rozsah rekonstrukce ukončené na objektu Betlémské kaple kolaudací v roce 1994.
Mandatář prověří v rámci technických možností místního šetření, zda byla rekonstrukce provedena v projektovaném rozsahu.
Mandatář provede porovnání rozsahu rekonstrukce s rozsahem předmětu pronájmu dle nájemní smlouvy.
Bude-li to možné, Mandatář přiřadí dostupné rozpočty a propočty z 80-tých let k jednotlivým stavbám, na které byla rekonstrukce rozdělena.
Mandatář provede orientační přepočet rozpočtované ceny z 80-tých let na cenovou úroveň roku 1993 (průběh rekonstrukce).
Mandatář zpracuje výsledky své činnosti dle předchozích bodů do závěrečné zprávy, kterou společně se všemi dalšími souvisejícími dokumenty a listinami předá Mandantovi.
II.
Práva a povinnosti smluvních stran
Mandatář se zavazuje provádět uvedenou činnost s odbornou péčí a v souladu se zájmy Mandanta.
Mandatář se zavazuje zachovávat mlčenlivost o všech skutečnostech, které se dozví při výkonu své činnosti dle této smlouvy a tento závazek zůstává zachován i po skončení platnosti této smlouvy.
Mandant je povinen poskytnout Mandatáři náležitou součinnost.
Mandant je povinen zaplatit Mandatáři úplatu stanovenou v článku III. této smlouvy.
III.
Úplata a způsob její úhrady
Mandatáři náleží za činnost prováděnou pro Mandanta dle této smlouvy úplata ve výši 400. 000,- Kč (slovy čtyřistatisíc) bez DPH, jež mu bude zaplacena na základě řádně vystavené faktury, kterou Mandatář doručí do sídla Mandanta.
IV.
Platnost smlouvy
1. Tato smlouva se uzavírá do 30.6.2023.
V.
Závěrečná ustanovení
Tato smlouva nabývá platnosti dnem podpisu obou smluvních stran a účinnosti dnem jejího zveřejnění v Registru smluv.
Smluvní strany výslovně souhlasí s tím, že tato smlouva jako celek bude zveřejněna v Registru smluv, vedeném na základě zákona č. 340/2015 Sb., o registru smluv a prohlašují, že nic z obsahu této smlouvy, včetně metadat k ní se vážících nepovažují za vyloučené.
Tuto smlouvu lze měnit pouze formou písemných, vzestupně číslovaných dodatků podepsaných oběma smluvními stranami.
Tato Smlouva je vyhotovena ve dvou stejnopisech, z nichž jedno vyhotovení obdrží Mandant a jedno vyhotovení obdrží Mandatář.
V Praze, dne ……..2023 V Praze, dne 28.2.2023
……………………………………………………. …………………………………….
doc. RNDr. Vojtěch Petráček, CSc. Ing. Pavel Vorlíček
za Mandanta za Mandatáře