Upozornění: Text přílohy byl získán strojově a nemusí přesně odpovídat originálu. Zejména u strojově nečitelných smluv, kde jsme použili OCR. originál smlouvy stáhnete odsud
Výpis
z obchodního rejstříku, vedeného
Krajským soudem v Plzni
oddíl C, vložka 38656
Datum vzniku a zápisu:
5. prosince 2019
Spisová značka:
C 38656 vedená u Krajského soudu v Plzni
Obchodní firma:
DPT projekty Ostrov s.r.o.
Sídlo:
Klínovecká 1407, 363 01 Ostrov
Identifikační číslo:
087 28 097
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Předmět podnikání:
Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.
V ýroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Projektová činnost ve výstavbě
Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
Statutární orgán:
Jednatel:
Ing. JAN DUŠEK,
Počet členů:
2
Způsob jednání:
Za společnost jedná jednatel samostatně.
Společníci:
Společník:
Ing. JAN DUŠEK,
Podíl:
Vklad: 60 000,- Kč
Splaceno: 60 000,- Kč
Obchodní podíl: 50%
Společník:
Ing. MARTIN PLUHAŘ,
Podíl:
Vklad: 60 000,- Kč
Splaceno: 60 000,- Kč
Obchodní podíl: 50%
Základní kapitál:
120 000,- Kč
Tento výpis je neprodejný a byl pořízen na Internetu (http://w w w .i ustice.cz).
Dne: 7.3.2023 13:15
Údaje platné ke dni 7.3.2023 03:52