Upozornění: Text přílohy byl získán strojově a nemusí přesně odpovídat originálu. Zejména u strojově nečitelných smluv, kde jsme použili OCR. originál smlouvy stáhnete odsud
Příloha nájemní smlouvy č.39N24/56
Variabilní symbol: 3912456 Uzavřeno: Roční nájem: 44 517 Kč
Datum tisku: 24.09.2024 Účinná od:
Nájemci: Adresa
Název Prokešovo náměstí 8, 72930 Ostrava
Statutární město Ostrava
Nemovitosti:
Pozn. Parcela / Dil Skp. Kult. Číslo Typ Cena Výměra VO % Inflace Nájem
LV sazby [Kč]
[Kč] [m²]
Katastr: Spálov 3 2 7 m² 11,00 102 1 122,00
2075 11,00 3 945 43 395,00
2076 3 2 7 m² 4 047 44 517,00
4 047
Celkem za katastr 44 517
Ř...řepařská
9...neurčená
1 / 1
Výpočet nájmu k dodatku č. nájemní smlouvy č. 39N24/56
Datum tisku: 24.09.2024 Spočítáno k datu splátky: 1. 10. 2025
Vydané parcely: / Dil Skup. Výměra Datum Datum Počet Nájem
Poznámka Parcela [m²] zahájení ukončení dní [Kč]
nájmu nájmu
Celkem vydané parcely Výměra Datum Datum Počet Nájem
Stávající parcely: [m²] zahájení ukončení dní [Kč]
Poznámka Parcela / Dil Skup. nájmu nájmu
Katastr: Spálov
2075 3 2 102,00 01.11.2024 334 1 026,71 Kč
3 945,00 01.11.2024
2076 3 2 4 047,00 334 39 709,40 Kč
4 047,00
Celkem za katastr 40 736,11 Kč
Celkem stávající parcely 40 736,11 Kč
Celkem 40 736
1 / 1