Upozornění: Text přílohy byl získán strojově a nemusí přesně odpovídat originálu. Zejména u strojově nečitelných smluv, kde jsme použili OCR. originál smlouvy stáhnete odsud
NAIS-PrilohaNsSiroka
Příloha pachtovní smlouvy č. 18N25/35
1812535
Variabilní symbol:
Uzavřeno:
Roční pacht:
391 075 Kč
Datum tisku:
27.02.2025
Účinná od:
01.03.2025
Pachtýři:
Název
Adresa
FARM POLÁKY, s.r.o.
Ohradní 1394/61, 14000 Praha 4 Michle
Katastr: Podbořanský Rohozec
3
1
2
14
10002
m²
2,00
1 393
B
2 786,00
0,00
2 786,00
3
2
2
14
10002
m²
2,00
324
B
648,00
0,00
648,00
3
4
2
14
10002
m²
2,00
174
B
348,00
0,00
348,00
čerpací stan. IdMaj 948, bez pozemku-LV130
3
5
2
14
130
m²
2,00
0
B
1 698,00
1 698,00
4
3
2
14
10002
m²
2,00
412
B
824,00
0,00
824,00
4
4
2
14
10002
m²
2,00
35
B
70,00
0,00
70,00
využití zast. plocha, požární nádrž ID 997
4
5
2
14
10002
m²
4,00
87
B
348,00
3 684,00
4 032,00
4
6
2
14
10002
m²
2,00
2 213
B
4 426,00
0,00
4 426,00
komunikace ID 1001, jímka ID 10008, ID 991 kan
4
7
2
14
10002
m²
4,00
1 587
B
6 348,00
17 484,00
23 832,00
využití zast. plocha, senážní žlab ID 996
4
10
2
14
10002
m²
4,00
147
B
588,00
60 262,00
60 850,00
opr. dílna, ID Maj 124
117
1
13
10002
m²
4,00
114
B
456,00
7 559,00
8 015,00
soc. zařízení, ID Maj 168
123
1
13
10002
m²
4,00
63
B
252,00
9 643,00
9 895,00
ocelokolna, ID Maj 103
155
1
13
10002
m²
4,00
342
B
1 368,00
6 209,00
7 577,00
LUSKAL II č.nem.188
157
3
1
13
10002
m²
4,00
1 838
B
7 352,00
125 069,00
132 421,00
Luskal I ID 1690
158
1
13
10002
m²
4,00
2 201
B
8 804,00
2 214,00
11 018,00
295
2
2
14
10002
m²
2,00
114
B
228,00
0,00
228,00
vodovodní přípojka ID 992
301
2
2
14
10002
m²
2,00
2 870
B
5 740,00
5 235,00
10 975,00
ostatníID 995, 1002, 1587, 994, 999
301
6
2
14
10002
m²
2,00
3 130
B
6 260,00
73 874,00
80 134,00
využití zast. plocha, jímka ID 1000
301
7
2
14
10002
m²
4,00
592
B
2 368,00
2 140,00
4 508,00
301
8
2
14
10002
m²
2,00
700
B
1 400,00
0,00
1 400,00
301
9
2
14
10002
m²
2,00
341
B
682,00
0,00
682,00
301
10
2
14
10002
m²
2,00
124
B
248,00
0,00
248,00
301
11
2
14
10002
m²
2,00
472
B
944,00
0,00
944,00
301
14
2
14
10002
m²
2,00
466
B
932,00
0,00
932,00
venkovní osvětlení ID 989
301
15
2
14
10002
m²
2,00
21
B
42,00
2 941,00
2 983,00
el. přípojka ID 990
301
16
2
14
10002
m²
2,00
123
B
246,00
4 345,00
4 591,00
301
17
2
14
10002
m²
2,00
27
B
54,00
0,00
54,00
301
18
2
14
10002
m²
2,00
237
B
474,00
0,00
474,00
oplocení ID 1003
301
19
2
14
10002
m²
2,00
1 045
B
2 090,00
2 382,00
4 472,00
301
20
2
14
10002
m²
2,00
107
B
214,00
0,00
214,00
301
21
2
14
10002
m²
2,00
662
B
1 324,00
0,00
1 324,00
301
22
2
14
10002
m²
2,00
580
B
1 160,00
0,00
1 160,00
301
23
2
14
10002
m²
2,00
2 023
B
4 046,00
0,00
4 046,00
301
24
2
14
10002
m²
2,00
1 355
B
2 710,00
0,00
2 710,00
983
2
14
10002
m²
2,00
278
B
556,00
0,00
556,00
Celkem za katastr
26 197
66 336,00
324 739,00
391 075,00
Celkem
26 197
66 336
324 739
391 075
Ř...řepařská
9...neurčená
1 / 1