Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Textová podoba smlouvy Smlouva č. 33799981: Dodatek č. 2 Smlouvy o poskytnutí pronájmu licence softwaru a služeb

Příloha TIS Dod2 red..docx

Upozornění: Text přílohy byl získán strojově a nemusí přesně odpovídat originálu. Zejména u strojově nečitelných smluv, kde jsme použili OCR. originál smlouvy stáhnete odsud


                        Dodatek č. 2
	Smlouvy o poskytnutí pronájmu licence softwaru a služeb podpory


Předmět: Dodatek smlouvy č. 2 ke Smlouvě o poskytnutí pronájmu licence softwaru a služeb podpory ze dne 22.10.2024 mezi smluvními stranami:
 

1) TIS Brno, s. r. o., Křtiny 221, 679 05 Křtiny, IČ: 269 38 944, DIČ: CZ26938944
Zastoupení: xxxxx, jednatel společnosti
Bankovní spojení: Raiffeisenbank a.s. č.účtu: 366479028/5500
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 46968

(dále jen „zhotovitel“)

2) Oblastní nemocnice Trutnov a.s., Maxima Gorkého 77, 541 01, Trutnov
IČ:26000237, DIČ:CZ699004900
zástupce: Ing. Miroslav Procházka, Ph.D., předseda správní rady
bankovní spojení: 7186 345 575/0300, ČSOB a.s.
zápis v obch. rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, spisová značka B2334
(dále jen „objednatel“).
	
	
(dále jen „objednatel“).         

Článek I.
Předmět dodatku

Smluvní strany se dohodly s platností od 1. 7. 2025 na změnách „Smlouvy o poskytnutí pronájmu licence softwaru a služeb podpory“, (dále jen „smlouva“) a to tak, jak jsou tyto změny zachyceny v článku „Změny“ tohoto dodatku.

Článek II.
Změny

Článek IV.  Doba plnění, dodací podmínky se doplňuje o bod d) ve znění:

d)   Smlouva se prodlužuje o 6 měsíců na dobu určitou, a to od data platnosti dodatku č. 2 této smlouvy, přičemž konec platnosti smlouvy je dán posledním dnem kalendářního měsíce, v němž uplyne doba 6 měsíců. Smlouva může být ukončena dříve než za 6 měsíců v případě, že bude ukončeno zadávací řízení na dodavatele informačního systému pro transfúzní oddělení.


III. Závěrečná ujednání

1 Tento Dodatek č. 2 nabývá platnosti dnem jeho podpisu oběma smluvními stranami a účinnosti dnem uveřejnění v registru smluv.
2 Na tento dodatek č. 2, včetně původní smlouvy, se vztahuje povinnost uveřejnění prostřednictvím registru smluv dle zákona č. 340/2015 Sb., o zvláštních podmínkách účinnosti některých smluv, uveřejňování těchto smluv a o registru smluv (zákon o registru smluv), v platném znění.  Obě smluvní strany souhlasí s tímto uveřejněním a sjednávají, že správci registru smluv zašle tento dodatek včetně původní smlouvy k uveřejnění prostřednictvím registru smluv objednatel. Objednatel bude při přípravě dokumentu k uveřejnění vycházet z písemných (e-mail) pokynů zhotovitele, a to zejména ve věci znečitelnění obchodního tajemství, osobních údajů a jiných zákonem chráněných údajů. Pokud k písemnému (e-mail) sdělení zhotovitele o znečitelnění konkrétních údajů ve smlouvě nedojde ještě před uzavřením smlouvy, potvrzuje tímto zhotovitel, že výslovně souhlasí s uveřejněním smlouvy v plném rozsahu. 
3.       Tento Dodatek č.2 je vyhotoven ve dvou stejnopisech, z nichž každá ze smluvních stran obdrží
          po jednom.
4.       Smluvní strany prohlašují, že si tento Dodatek č. 2 před jeho podpisem přečetly a na důkaz
          souhlasu s jeho obsahem připojují své podpisy.


         TIS Brno s.r.o.		Oblastní nemocnice Trutnov a.s.
Datum: dle data el. Podpisu                                                                Datum: dle data el. podpisu                               
5.6.2025		5.6.2025

TIS Brno, s. r. o., Křtiny 221, 679 05 Křtiny

Firma je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 46968
			
Mobil: 603 244 545	Bankovní spojení:  Raiffeisenbank a. s.	              IČ: 269 38 944		info@tis-brno.cz
Fax: 543 245 537			č. ú. 366479028 / 2400 		     DIČ: CZ269 38 944 	           www.tis-brno.cz	
- 2 -

image1.jpeg