Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Textová podoba smlouvy Smlouva č. 35355065: Oprava hydroizolace střechy výtahové šachty Baťova výtahu

Příloha Oprava hydroizolace střechy výtahové šachty Baťova výtahu na budově 21 ve Zlíně.rtf

Upozornění: Text přílohy byl získán strojově a nemusí přesně odpovídat originálu. Zejména u strojově nečitelných smluv, kde jsme použili OCR. originál smlouvy stáhnete odsud


                        KUZLX00URSGI
file_0.png


file_1.wmf

Objednávka č. OBJ/1708/2025/KŘ

*KUZLX00URSGI*

Odběratel:
Zlínský kraj

Odbor KŘ

Tř. Tomáše Bati 21

761 90 Zlín

IČO: 70891320, DIČ: CZ70891320
Bankovní účet odběratele:
2786182/0800

Dodavatel:
Izolinvest s.r.o.

Tečovice 349

76302 Tečovice

IČO: 27735362, DIČ: CZ27735362
Bankovní účet dodavatele:
35-9661260257/0100

Předpokládaná cena včetně DPH:
83 322,00 Kč

Objednáváme u Vás podle platných zákonných směrnic o odběru, dodávce zboží a službách, tyto dodávky:


Objednáváme u Vás opravu hydroizolace střechy výtahové šachty Baťova výtahu na budově 21 ve Zlíně. Objednávka zahrnuje očištění stávající střešní krytiny, D+M asfaltové penetrace, montáž asfaltového pásu vrchního s břidličným posypem vč. detailů, opracování vpusti, dodávku asfaltového pásu vrchního s břidličným posypem, přesun hmot - ruční, doprava a VON.

Dodání do: 30.11.2025

Na daňovém dokladu uvádějte vždy:
• číslo této objednávky
• splatnost
21 dnů
od data vystavení daňového dokladu
Objednávku prosím potvrďte a přiložte k daňovému dokladu.

Daňové doklady, u kterých nebudou splněny shora popsané požadavky, budou dodavateli vráceny.

Místo:
Zlín
Vystavil:
XXX


Datum, podpis a razítko odběratele:
…………………………………………………


XXX


Na plnění, které je předmětem této objednávky bude uplatněn režim přenesení daňové povinnosti dle §92e (§92f) zákona
o DPH č. 235/2004 Sb.

Dodavatel nahradí škodu, která vznikla vystavením daňového dokladu v rozporu s obecně závaznou právní úpravou (zejména zákonem č. 235/2004 Sb., o DPH, ve znění pozdějších předpisů) nebo pozdním předáním daňového dokladu Odběrateli a to ve výši, která přesahuje hodnotu uhrazených smluvních pokut zajišťujících porušenou povinnost Dodavatele. V této souvislosti se zdůrazňuje zejména ustanovení § 92e (§ 92f) zákona o DPH.
Dodavatel v případě vystavení daňového dokladu, který bude v rozporu se zákonem č. 235/2004 Sb., o DPH, ve znění pozdějších předpisů, zejména s ustanovením § 92a a § 92e (§ 92f) zákona o DPH, a tím způsobení nesprávného odvodu daně příslušnému správci daně Odběratelem, uhradí Odběrateli jednorázovou smluvní pokutu ve výši 50.000,- (10.000,- u daňových dokladů s hodnotou peněžitého plnění Zlínského kraje do 1 mil. Kč bez DPH) Kč.
Dodavatel v případě pozdního  předání daňového dokladu Odběrateli uhradí jednorázovou smluvní pokutu  ve výši 50.000,- (10.000,- u daňových dokladů s hodnotou peněžitého plnění Zlínského kraje do 1 mil. Kč bez DPH) Kč. Za pozdní předání daňového dokladu se považuje předání daňového dokladu později než 15. den po uskutečnění zdanitelného plnění.
Smluvní  strany se dohodly  na možnosti zápočtu  pohledávky  Odběratele na zaplacení  smluvní pokuty a náhrady  škody na  splatné i nesplatné pohledávky Dodavatele za Odběratelem.


Datum, podpis a razítko dodavatele:
…………………………………………………


jméno a příjmení