Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Textová podoba smlouvy Smlouva č. 35433677: Kupní smlouva na prodej dřeva

Příloha 4281552025zapis.docx

Upozornění: Text přílohy byl získán strojově a nemusí přesně odpovídat originálu. Zejména u strojově nečitelných smluv, kde jsme použili OCR. originál smlouvy stáhnete odsud


                        Zápis z jednání

Dne 11.6.2025 proběhlo jednání na pobočce SPÚ v Českém Krumlově mezi SPÚ a firmou AGRO SVOBODA s.r.o. , IČ : 020 22 117 ve věci provedeného kácení dřevin na parc. KN č.  2774/1 v k.ú.  Jenín ( dále předmětný pozemek )
Na základě dopisu od LČR, s.p. LS Vyšší Brod ze dne 3.6.2025 se SPÚ dozvěděl, že na předmětném pozemku,  se kterým je příslušný hospodařit SPÚ,  proběhla rozsáhlá těžba dřevin.
Předmětný pozemek užívá na základě pachtovní smlouvy č. 33N13/33 společnost AGRO SVOBODA s.r.o.
Dle sdělení Ing. Pavla Svobody těžbu provedla společnost AGRO SVOBODA s.r.o. za účelem odstranění náletových dřevin.
Pro kácení dřevin na předmětném pozemku nevydal SPÚ souhlas.
Dle odhadu pracovníka LČR, s.p. , LS Vyšší Brod bylo na předmětném pozemku vytěženo 230 m3 dřevní hmoty z listnatých stromů.
SPÚ, pobočka Český Krumlov  stanovila pro rok 2025 cenu pro odprodej dřevní hmoty ve výši  1336,- Kč za 1 m3 dřeva z listnatých stromů. Cena vychází z cen dříví VI. jakosti pro palivové dříví a   je stanovena na základě průměrných cen surového dříví pro tuzemsko za ČR v roce 2024 zveřejněných ČSÚ po odečtení nákladů za kácení a prvotní manipulaci.
Zástupce AGRO SVOBODA s.r.o. souhlasí s odkupem vytěžené dřevní hmoty za výše uvedenou cenu a současně se zavazuje, že v případě, že by SPÚ na základě provedeného kácení byla nařízena náhradní výsadba, že tuto provede AGRO SVOBODA s.r.o. na vlastní náklady.


V Českém Krumlově dne 11.6.2025

Za SPÚ : 			Ing. Josef Jakeš                               ………………………………………….

		Ing. Antonín Klíma 		………………………………………….

Za AGRO SVOBODA s.r.o. 	Ing. Pavel Svoboda ml. 	…………………………………………..

		Ing. Pavel Svoboda st. 		…………………………………………..