Upozornění: Text přílohy byl získán strojově a nemusí přesně odpovídat originálu. Zejména u strojově nečitelných smluv, kde jsme použili OCR. originál smlouvy stáhnete odsud
Smlouva o spolupráci č. 014/2019
Číslo smlouvy CERBEROS s,r,o,:
uzavřena podle § 1746 a násled. Zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník
I. Smluvní strany
1. Zoologická zahrada Liberec, příspěvková organizace
(dále jen Dodavatel)
Lidové sady 425/1
460 01 Liberec
IČO: 00079651
DIČ: CZ00079651
č. ú.: xxx
zastoupena MVDr. Davidem Nejedlem, ředitelem
2. CERBEROS s.r.o.
(dále jen Odběratel)
Lannova 2061/8,
110 00 Praha 1
Spisová značka: C 200484 vedená u Městského soudu v Praze
IČ: 24237744
DIČ: CZ24237744
č. ú.: xxx
zastoupena Ing. Bořkem Havránkem, jednatelem
II. Smluvní ujednání
1. Dodavatel se zavazuje, že zajistí na dobu neurčitou ode dne podpisu smlouvy s tří měsíční výpovědní lhůtou reklamu a propagaci odběratele, a to v následujícím rozsahu:
a) Prezentace loga na titulní stránce www.zooliberec.cz
b) Cedule velikosti 1 x 1,5 m na stezce sponzorů u vchodu do zoologické zahrady
c) Pozvánka na Den sponzorů a partnerů pro 5 osob
d) Umístění loga ve výroční zprávě
2. Odběratel se zavazuje poskytnout dodavateli za jeho plnění z této smlouvy telekomunikační služby – bezdrátové připojení k internetu v areálu zoologické zahrady (wi-fi hotspoty) zřízené na základě smlouvy č. 1020110904 ze dne 1. 10. 2011.
3. Výše uvedené služby jsou oboustranně stejné ve výši, tj. Kč 72 000 Kč vč. DPH za jeden kalendářní rok, takže strany si mezi sebou nebudou hradit žádné finanční částky. Vyúčtování provedou s 30. denní splatností na základě účetních dokladů, v nichž uvedou místo finančního vyrovnání formulaci „vzájemný zápočet – věcné plnění“.
4. Jakákoliv prezentace společnosti Cerberos s.r.o. podléhá písemné korektuře.
III. Ostatní ujednání
1. Obě strany si smlouvu přečetly a s jejím obsahem souhlasí, což stvrzují svými podpisy. Změny ve smlouvě jsou možné pouze formou písemných číslovaných dodatků, které musí obě smluvní strany podepsat. Smlouva je provedena ve dvou vyhotoveních, z nichž každý má právní sílu originálu, a každá ze stran obdrží jeden stejnopis.
2. Smlouva nabývá platnosti a účinnosti dnem jejího podpisu a uzavírá se na dobu určitou do 31. 12. 2019.
3. V případě hrubého porušení ujednání zmiňovaného v odstavci II. v bodě 1. má dodavatel povinnost v co nejkratším možném termínu toto porušení napravit. V případě, že nedojde k nápravě, má odběratel nárok na kompenzaci v odpovídající výši prokázané škody.
V Liberci dne 14. 1. 2019
Za Cerberos s.r.o.: Za Zoologickou zahradu Liberec,
příspěvková organizace
Ing. Bořek Havránek, jednatel MVDr. David Nejedlo, ředitel