Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Textová podoba smlouvy Smlouva č. 879093: Dodatek č. 4 k nájemní smlouvě na pozemky v k.ú. Albrechtice n.O. a

Příloha Dodatek č 2.pdf

Upozornění: Text přílohy byl získán strojově a nemusí přesně odpovídat originálu. Zejména u strojově nečitelných smluv, kde jsme použili OCR. originál smlouvy stáhnete odsud



4376/HRK/2014-HRKM
Č.j.: UZSVM/HRK/4337/2014-HRKM

Česká republika – Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových,
se sídlem Rašínovo nábřeží 390/42, 128 00 Praha 2,
zastoupená Ing. Hanou Seidlovou, ředitelkou Územního pracoviště Hradec Králové,
na základě Příkazu č. 6/2014, v účinném znění
IČ 69797111
(dále jen „pronajímatel“)
a
Odeko s.r.o.
Smetanova 395, 517 21 Týniště nad Orlicí
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové
oddíl C, vložka 7396
zastoupená Ing. Rostislavem Všetečkou, jednatelem
IČ: 62062760
(dále jen „nájemce)

uzavírají podle ustanovení § 2201 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen
„občanský zákoník“) a podle ustanovení § 27 zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky
a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon
č. 219/2000 Sb.“) tento

                                            DODATEK č. 2
                         č.j. UZSVM/HRK/4337/2014-HRKM
                    ke SMLOUVĚ O NÁJMU NEMOVITOSTÍ

                                                             Čl. I.

Pronajímatel a nájemce uzavřeli dne 9.12.2009 Smlouvu o nájmu nemovitostí
č. 35/04 a dne 20.10.2011 Dodatek č. 1 (dále jen „smlouva“).

                                                             Čl. II.

Smluvní strany se dohodly, že v záhlaví smlouvy bude provedena změna jednatele firmy
na základě výpisu z Obchodního rejstříku, a to na Ing. Rostislava Všetečku.

V Čl. I. smlouvy se doplňuje pozemek pozemková parcela číslo 233/7 – o výměře 783 m2, druh
pozemku ostatní plocha, způsob využití – skládka, zapsaný na listu vlastnictví číslo 60000
pro katastrální území Nová Ves u Albrechtic a obec Nová Ves v katastru nemovitostí vedeném
Katastrálním úřadem pro Královéhradecký kraj, Katastrálním pracovištěm Rychnov nad Kněžnou.

V Čl. III. odst. 1 smlouvy se mění nájemné za pronajaté nemovitosti uvedené v Čl. I odst. 1.
na výši 172.963,- Kč ročně.
Čl. X. smlouvy se doplňuje o nový odstavec číslo 3 v tomto znění:

3. Smluvní strany se dohodly, že za bezesmluvní užívání pozemku pozemková parcela číslo
     233/7 v katastrálním území Nová Ves u Albrechtic, který nebyl uveden v nájemní smlouvě
     a byl nájemcem užíván od 4.3.2005, náleží pronajímateli náhrada ve výši 32.384,-- Kč.

     Náhrada za bezesmluvní užívání ve výši 32.384,-- Kč bude uhrazena spolu s nájemným
     za rok 2015, tedy s částkou 172.963,-- Kč. Celkem nájemce zaplatí 205.347,-- Kč
     do 15.5.2015 na účet pronajímatele č. xxxxxxxxxxxxxx, variabilní symbol 590800052.

                                                             Čl. III.

V ostatních článcích zůstává smlouva beze změny.

Tento dodatek je vyhotoven ve dvou stejnopisech, z nichž každý má platnost originálu. Každý
z účastníků obdrží po jednom vyhotovení tohoto dodatku.

Dodatek č. 2 nabývá platnosti dnem uzavření a účinnosti dnem 1. 1. 2015.

V Hradci Králové dne ................….  V Týništi nad Orlicí dne............................

…………………………….……………….                      …………………………….……………….

                 Ing. Hana Seidlová                    Ing. Rostislav Všetečka
         ředitelka Územního pracoviště                           jednatel

                   Hradec Králové