Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Textová podoba smlouvy Smlouva č. 976809: Smlouva místo objednávky – oprava podlahy 2.NP a 3.NP

Příloha Smlouva místo objednávky -6 - PodlahyKarel.doc

Upozornění: Text přílohy byl získán strojově a nemusí přesně odpovídat originálu. Zejména u strojově nečitelných smluv, kde jsme použili OCR. originál smlouvy stáhnete odsud



                        Smlouva č.: 6/2016
Smluvní strany:

Odběratel:






Dodavatel:

Název: 
Střední škola lodní dopravy 


Název: Podlahy Karel s.r.o.
a technických řemesel, Děčín VI

příspěvková organizace

Sídlo:

Dělnická 15




Sídlo: 


405 02, Děčín VI



          
IČ:

144 50 488




IČ: 28679008
DIČ: CZ28679008
Bankov.spoj.:






Bank.spoj.: 
Plátci DPH: 
NE





Plátci DPH: ANO
Zástupce:






Zástupce:


(ředitel školy)



Datum vyhotovení smlouvy: 14. 12. 2016
Termín dodání: 28. 12. 2016


Způsob platby: fakturou
Místo plnění: Děčín
Lhůta splatnosti: 14 dní


Předmět smlouvy a jeho cena

	Předmět
	Množství
	Měrná jednotka
	Jednotková cena
	Cena celkem
	Cena celkem (vč.DPH)

	Montáž a demontáž PVC včetně lišt na chodbě:
2.NP

3.NP


	1
1


	ks

ks

	26 187,00

26 127,50

	26 187,00

26 127,50

	31 687,00

31 615,00
63 302,00


· Odběratel se zavazuje předmět smlouvy převzít a zaplatit za něj dohodnutou cenu na základě vystaveného daňového dokladu – faktury (dále i jako „faktura“)
· Faktura vystavená dodavatelem musí obsahovat kromě čísla smlouvy a lhůty splatnosti, také náležitosti daňového dokladu stanoveného příslušnými právními předpisy také informaci o zápisu v obchodním rejstříku nebo jiné evidenci a bude odběrateli doručena v listinné podobě. Součástí faktury bude předávací protokol nebo dodací list dokládající realizaci předmětu smlouvy. V případě, že faktura nebude mít uvedené náležitosti, odběratel není povinen fakturovanou částku uhradit a nedostává se do prodlení. Lhůta splatnosti počíná běžet od doručení daňového dokladu obsahující veškeré náležitosti. 

· Specifikace zboží anebo služeb se musí shodovat se specifikací této smlouvy. 

· Pokud v této smlouvě není stanoveno jinak, řídí se právní vztahy z ní vyplývající příslušnými ustanoveními občanského zákoníku. 
· Tuto smlouvu zle měnit či doplňovat pouze po dohodě smluvních stran formou písemných a číslovaných dodatků.

· Tato smlouva nabývá platnosti a účinnosti dnem jejího uzavření. Smlouva bude uveřejněna v registru smluv na dobu neurčitou.
V Děčíně

dne:  15. 12. 2016


V Děčíně

dne:  15. 12. 2016
……………………………………….



…………………………………..



Odběratel






Dodavatel