Ing. Ivan Strachoň (*1972)Chci hlídat

Vše o Ing. Ivan Strachoň

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Ing. Ivan Strachoň se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 4 soukromých firmách (z toho v jedné neziskovce):


Ostravské vodárny a kanalizace a. s.

Člen dozorčí rady v Ostravské vodárny a kanalizace a. s. (od 01.01.2021)

ENES Cargo a.s.

Člen statutárního orgánu v ENES Cargo a.s. (02.08.2017 - 14.09.2022)

Janáčkův máj, o.p.s.

Člen dozorčí rady v Janáčkův máj, o.p.s. (od 04.05.2016)

Společnost pro využití letiště Ostrava-Mošnov, a.s. v likvidaci

Člen dozorčí rady v Společnost pro využití letiště Ostrava-Mošnov, a.s. v likvidaci (10.10.2019 - 22.09.2020)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.