Jaroslav Podzimek (*1957)


Politik

Jaroslav Podzimek

 (*1957)


Chci hlídat

Vše o Jaroslav Podzimek

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Jaroslav Podzimek se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 3 soukromých firmách


Podrobný výpis vazeb

ADV Libštát a.s.

Člen statutárního orgánu v ADV Libštát a.s. (od 16.03.1953)

DS Agro Libštát s.r.o.

Nepřímá vazba přes:
Jaroslav Podzimek (*1957) Člen statutárního orgánu v ADV Libštát a.s. (od 16.03.1953) → společník s vkladem v DS Agro Libštát s.r.o.

DS Agro Energie s.r.o.

Nepřímá vazba přes:
Jaroslav Podzimek (*1957) Člen statutárního orgánu v ADV Libštát a.s. (od 16.03.1953) → společník s vkladem v DS Agro Energie s.r.o.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.