doc. Ing. Jiří Cieńciała, CSc. (*1950)Chci hlídat

Vše o doc. Ing. Jiří Cieńciała, CSc.

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

doc. Ing. Jiří Cieńciała, CSc. se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 4 soukromých firmách (z toho v jedné neziskovce):


Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a.s.

Člen dozorčí rady v Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a.s. (20.02.2015 - 10.02.2020)

OCELOT s.r.o.

Společník s vkladem v OCELOT s.r.o. (od 28.01.2009)

Česko-polská obchodní komora z. s.

Člen statutárního orgánu v Česko-polská obchodní komora z. s. (od 09.02.2009)

MUDr. Bizoň Jiří s.r.o.

Nepřímá vazba přes:
doc. Ing. Jiří Cieńciała, CSc. (*1950) Člen dozorčí rady v Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a.s. (20.02.2015 - 10.02.2020) → společník s vkladem v MUDr. Bizoň Jiří s.r.o.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.