MUDr. Jitka Chalánková (*1957)Chci hlídat

Vše o MUDr. Jitka Chalánková

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

MUDr. Jitka Chalánková se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 4 soukromých firmách (z toho v jedné neziskovce):


Podrobný výpis vazeb

ProMedica, spol. s r.o.

Společník s vkladem v ProMedica, spol. s r.o. (od 18.12.1996)

Evropská unie žen, česká sekce, z.s.

Člen statutárního orgánu v Evropská unie žen, česká sekce, z.s. (26.07.2014 - 28.12.2019)

Mammografické centrum s.r.o.

Člen dozorčí rady v Mammografické centrum s.r.o. (24.02.2000 - 19.07.2005)

M. B. HOSPITAL, spol. s r.o. v likvidaci

Společník s vkladem v M. B. HOSPITAL, spol. s r.o. v likvidaci (od 24.02.2012)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.