Petr Wolf (*1960)


Politik

Petr Wolf

 (*1960)


Chci hlídat

Vše o Petr Wolf

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Petr Wolf se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 3 soukromých firmách


IW CREDIT, s.r.o. "v likvidaci"

Nepřímá vazba přes:
Petr Wolf (*1960) Společník s vkladem v UT 2002, s.r.o. (od 08.11.1991) → společník s vkladem v Klektáky s.r.o. → společník s vkladem v IW CREDIT, s.r.o. "v likvidaci"

Klektáky s.r.o.

Nepřímá vazba přes:
Petr Wolf (*1960) Společník s vkladem v UT 2002, s.r.o. (od 08.11.1991) → společník s vkladem v Klektáky s.r.o.

UT 2002, s.r.o.

Společník s vkladem v UT 2002, s.r.o. (od 08.11.1991)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.