Mgr. Tomáš Petříček, M.A., Ph.D. (*1981)Chci hlídat

Vše o Mgr. Tomáš Petříček, M.A., Ph.D.

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Mgr. Tomáš Petříček, M.A., Ph.D. se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 3 soukromých firmách, které neobchodují se státem.


Wineproject,s.r.o.

Společník s vkladem v Wineproject,s.r.o. (09.07.2013 - 03.06.2017)

Progresivní analytické centrum, o. p. s.

Člen statutárního orgánu, Oprávněná osoba nadačního fondu v Progresivní analytické centrum, o. p. s. (04.12.2014 - 06.12.2018)

DŮM NA PŘÍČCE, spol. s r.o. v likvidaci

Podílník v DŮM NA PŘÍČCE, spol. s r.o. v likvidaci (od 11.11.2011)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.