Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Václav Janovský (*1974)

Bez vazby na politiku

Václav Janovský

 (*1974)

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této osoby.

Upozornit na novinky o Václav Janovský

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

  • Společenství vlastníků jednotek domu Práčská 3315/E,F
    Václav Janovský (*1974) /Člen statutárního orgánu/ v Společenství vlastníků jednotek domu Práčská 3315/E,F (21.01.2016 - 23.07.2023)
  • InterCom Czech, s.r.o.
    Václav Janovský (*1974) /Člen statutárního orgánu/ v InterCom Czech, s.r.o. (31.08.2004 - 21.10.2023)
  • InterCom Czech, s.r.o.
    Václav Janovský (*1974) /Člen statutárního orgánu/ v InterCom Czech, s.r.o. (31.08.2004 - 21.10.2023)
  • JK Machinery a.s.
    Václav Janovský (*1974) /Člen dozorčí rady, Společník s vkladem/ v JK Machinery a.s. (24.02.2015 - 23.05.2023)
  • STROJÍRNA TÁBOR, spol. s r.o.
    Nepřímá vazba přes:
    Václav Janovský (*1974) /Člen dozorčí rady, Společník s vkladem/ v JK Machinery a.s. (24.02.2015 - 23.05.2023) → Společník v STROJÍRNA TÁBOR, spol. s r.o.
  • JK Machinery a.s.
    Václav Janovský (*1974) /Člen dozorčí rady, Společník s vkladem/ v JK Machinery a.s. (24.02.2015 - 23.05.2023)

Osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, člen orgánu společnosti) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (tzn. až 5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nemusíme v některých případech zobrazovat vazby osob se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.