Hlídač IS o veřejných zakázkách Týdenní dostupnost pro IS o veřejných zakázkách

IS o veřejných zakázkách
https://isvz.nipez.cz/

Ministerstvo pro místní rozvoj Informační systém o veřejných zakázkách obsahuje přístup k Věstníku veřejných zakázek, k seznamu kvalifikovaných dodavatelů a systémům certifikovaných dodavatelů (věstník, vyhledávání subjektů dle různých parametrů), ke statistikám veřejných zakázek, k rejstříku koncesních smluv, přístup ke klasifikacím a číselníkům. Dostupný je zde také rejstřík osob se zákazem plnění veřejných zakázek resp. rejstřík osob se zákazem plnění koncesních smluv. Údaje jsou ve formátu otevřených dat.


Zabezpečení komunikace

A
Certifikát expiruje za 388 dní.

Výsledek analýzy HTTPS na isvz.nipez.cz ze dne 15.08.2022

Všechno je v nejlepším pořádku a web se drží doporučených postupů.


Dostupnost za poslední týden

V období od 09.08.2022 02:19 do 16.08.2022 02:19 běžela služba v pořádku po 99,05 % doby. Pomalu běžela 0,79 % (tj. celkem 1,3 hodin).

Nedostupná byla 0,16 % (tj. celkem 16,1 minut). Nejdelší výpadek trval 1,3 hodin.


Dostupnost serveru

Za posledních 24 hodin

Za posledních 7 dní

Další služby

Hlídání dostupnosti státní webů. Co to vlastně děláme?

Měříme každou minutu, zda důležité weby státu vůbec běží, a pokud ano, tak jak rychle odpovídají. A tomu odpovídají i zobrazené barvy. Pokud služba odpovídá rychle, dáváme zelenou - v pořádku. Pokud odpovídá déle, dáváme oranžovou - pomalá odpověď.. Pokud neodpoví nebo odpoví za dlouhou dobu, použijeme červenou za nedostupnost.

Systém hodnocení HTTPS je jednoduchý: A+ je nejlepší známka, F nejhorší, M znamená špatné jméno serveru v certifikátu, T znamená špatný certifikát, X že zabezpečený přenos není vůbec podporován.

Podrobný popis měření a hodnocení.

Údaje na této stránce mohou být až 20 minut staré.