Hlídač Podnikatelé v dopravě Týdenní dostupnost pro Podnikatelé v dopravě

Podnikatelé v dopravě
https://rpsd.mdcr.cz/undertaker/search

Ministerstvo dopravy Zpřístupňuje údaje o podnikatelích v silniční dopravě, které zákon ukládá zveřejnit. Jedná se o identifikační údaje podnikatele, údaje o jeho koncesi, počtu velkých vozidel, eurolicencích a o odpovědných zástupcích. Právnická nebo fyzická osoba může požádat o výpis z Rejstříku podnikatelů v silniční dopravě, který bude obsahovat údaje o této osobě v informačním systému vedené.


Zabezpečení komunikace

B
Certifikát expiruje za 142 dní.

Výsledek analýzy HTTPS na rpsd.mdcr.cz ze dne 04.07.2022

Služba se nedrží doporučených postupů a jeho nastavení je zastaralé. Sice to neznamená bezprostřední a snadno zneužitelné ohrožení, ale je to znak špatně spravovaného serveru a útok je za určitých okolností možný.


Podpora IPv6

Podpora protokolu IPv6 je pro ústřední orgány státní správy povinné, pro samosprávu (kraje, města, obce, jejich organizace) dobrovolná. Vyplývá to z řady usnesení vlády z let 2009, 2013 a 2015. Proto v testovacím režimu testujeme podporu dostupnosti webových aplikací i prostřednictvím IPv6 protokolu.

Výsledek analýzy IPv6 na rpsd.mdcr.cz ze dne 04.07.2022

Server rpsd.mdcr.cz nemá žádné existující IPv6 adresy.
Server rpsd.mdcr.cz má doménové name servery dostupné přes IPv6 spojení.
Server rpsd.mdcr.cz nemá IPv6 adresy pro příchozí emailové servery.

Dostupnost za poslední týden

V období od 28.06.2022 17:05 do 05.07.2022 17:03 běžela služba v pořádku po 24,25 % doby. Pomalu běžela 7,22 % (tj. celkem 12,1 hodin).

Nedostupná byla 68,54 % (tj. celkem 4 dny 19,1 hodin). Nejdelší výpadek trval 10,2 minut.


Dostupnost serveru

Za posledních 24 hodin

Za posledních 7 dní

Další služby

Hlídání dostupnosti státní webů. Co to vlastně děláme?

Měříme každou minutu, zda důležité weby státu vůbec běží, a pokud ano, tak jak rychle odpovídají. A tomu odpovídají i zobrazené barvy. Pokud služba odpovídá rychle, dáváme zelenou - v pořádku. Pokud odpovídá déle, dáváme oranžovou - pomalá odpověď.. Pokud neodpoví nebo odpoví za dlouhou dobu, použijeme červenou za nedostupnost.

Systém hodnocení HTTPS je jednoduchý: A+ je nejlepší známka, F nejhorší, M znamená špatné jméno serveru v certifikátu, T znamená špatný certifikát, X že zabezpečený přenos není vůbec podporován.

Podrobný popis měření a hodnocení.

Údaje na této stránce mohou být až 20 minut staré.