Hlídač Registr poskytovatelů pomoci obětem trestných činů Týdenní dostupnost pro Registr poskytovatelů pomoci obětem trestných činů

Registr poskytovatelů pomoci obětem trestných činů
https://otc.justice.cz/

Ministerstvo spravedlnosti


Zabezpečení komunikace

T
Certifikát expiroval před 6 dny.

Výsledek analýzy HTTPS na otc.justice.cz ze dne 25.09.2022

Služba je chráněna certifikátem od certifikační autority, kterou hlavní prohlížeče neznají hlavní prohlížeče neznají nebo jí nedůvěřují. V českých podmínkách to znamená nejspíše certifikáty vydané našimi vnitrostátními autoritami (ICA, PostSignum a eIdentity), které sice stát zákonem prohlásil za důvěryhodné, ale které nesplňují mezinárodní podmínky nutné proto, aby je za důvěryhodné pokládali i autoři prohlížečů.


Dostupnost za poslední týden

V období od 19.09.2022 04:46 do 26.09.2022 04:45 běžela služba v pořádku po 12,43 % doby. Pomalu běžela 0,26 % (tj. celkem 26,7 minut).

Nedostupná byla 87,30 % (tj. celkem 6 dnů 2,6 hodin). Nejdelší výpadek trval 54,1 minut.


Dostupnost serveru

Za posledních 24 hodin

Za posledních 7 dní

Další služby

Hlídání dostupnosti státní webů. Co to vlastně děláme?

Měříme každou minutu, zda důležité weby státu vůbec běží, a pokud ano, tak jak rychle odpovídají. A tomu odpovídají i zobrazené barvy. Pokud služba odpovídá rychle, dáváme zelenou - v pořádku. Pokud odpovídá déle, dáváme oranžovou - pomalá odpověď.. Pokud neodpoví nebo odpoví za dlouhou dobu, použijeme červenou za nedostupnost.

Systém hodnocení HTTPS je jednoduchý: A+ je nejlepší známka, F nejhorší, M znamená špatné jméno serveru v certifikátu, T znamená špatný certifikát, X že zabezpečený přenos není vůbec podporován.

Podrobný popis měření a hodnocení.

Údaje na této stránce mohou být až 20 minut staré.