Hlídač Dobrovolná evidence zpracovatelů návrhů na oddlužení Týdenní dostupnost pro Dobrovolná evidence zpracovatelů návrhů na oddlužení

Dobrovolná evidence zpracovatelů návrhů na oddlužení
https://vesta.justice.cz

Ministerstvo spravedlnosti Dobrovolná evidence subjektů (advokátů, notářů, soudních exekutorů, insolvenčních správců) poskytujících zpracování návrhu na povolení oddlužení


Zabezpečení komunikace

T
Certifikát expiroval před 9 dny.

Výsledek analýzy HTTPS na vesta.justice.cz ze dne 15.08.2022

Služba je chráněna certifikátem od certifikační autority, kterou hlavní prohlížeče neznají hlavní prohlížeče neznají nebo jí nedůvěřují. V českých podmínkách to znamená nejspíše certifikáty vydané našimi vnitrostátními autoritami (ICA, PostSignum a eIdentity), které sice stát zákonem prohlásil za důvěryhodné, ale které nesplňují mezinárodní podmínky nutné proto, aby je za důvěryhodné pokládali i autoři prohlížečů.


Dostupnost za poslední týden

V období od 09.08.2022 02:20 do 16.08.2022 02:19 běžela služba v pořádku po 3,23 % doby. Pomalu běžela 0,03 % (tj. celkem 3,2 minut).

Nedostupná byla 96,74 % (tj. celkem 6 dnů 18,5 hodin). Nejdelší výpadek trval 1,3 hodin.


Dostupnost serveru

Za posledních 24 hodin

Za posledních 7 dní

Další služby

Hlídání dostupnosti státní webů. Co to vlastně děláme?

Měříme každou minutu, zda důležité weby státu vůbec běží, a pokud ano, tak jak rychle odpovídají. A tomu odpovídají i zobrazené barvy. Pokud služba odpovídá rychle, dáváme zelenou - v pořádku. Pokud odpovídá déle, dáváme oranžovou - pomalá odpověď.. Pokud neodpoví nebo odpoví za dlouhou dobu, použijeme červenou za nedostupnost.

Systém hodnocení HTTPS je jednoduchý: A+ je nejlepší známka, F nejhorší, M znamená špatné jméno serveru v certifikátu, T znamená špatný certifikát, X že zabezpečený přenos není vůbec podporován.

Podrobný popis měření a hodnocení.

Údaje na této stránce mohou být až 20 minut staré.